EA810B70 PLNOAUTOMATICKÉ ESPRESSO KRUPS
Automatický kávovar,Krups Essential EA810B70,,Kompaktní design se snoubí s patentovanou technologií,Kovový kónický mlýnek s mlecími kameny,Parní tryska pro přípravu dokonalého cappuccina,Automatické čištění,Příkon 1450 W,Tlak 15Bar,Individuální nastavení množství,Objem zásobníku na kávová zrna 260 g,Objem zásobníku na vodu 1,7 l,Odnímatelný zásobník na vodu,Systém detekce prázdného zásobníku na vodu,Objem sběrné nádoby na kávový odpad 9,Patentovaný kompaktní systém termobloku (CTS),Parní tryska,Indikátor odvápňování automatické
Plnoautomatické espresso
Kávovar KRUPS Essential vám umožní vychutnat si tu pravou podstatu espresa. S tímto plně automatickým espresovačem oceníte pravou chuť vyvážené a aromatické kávy či espresa. Kávovar se vyznačuje kompaktními rozměry, zároveň ale nabízí velkou nádobku na vodu a kávová zrna. Přizpůsobit si můžete nastavení teploty a nebo stupně hrubosti mletí kávových zrn. Výsledná chuť vašeho nápoje tak bude dokonale odpovědět vašim osobním preferencím.
Kompaktní design se snoubí s patentovanou technologií
Kovový kónický mlýnek s mlecími kameny
Parní tryska pro přípravu dokonalého cappuccina
Automatické čištění
Příkon 1450 W
Tlak 15Bar
Individuální nastavení množství
Objem zásobníku na kávová zrna 260 g
Objem zásobníku na vodu 1,7 l
Odnímatelný zásobník na vodu
Systém detekce prázdného zásobníku na vodu
Objem sběrné nádoby na kávový odpad 9
Patentovaný kompaktní systém termobloku (CTS)
Parní tryska
Indikátor odvápňování automatické
Kávovar KRUPS Essential vám umožní vychutnat si tu pravou podstatu espresa. S tímto plně automatickým espresovačem oceníte pravou chuť vyvážené a aromatické kávy či espresa. Kávovar se vyznačuje kompaktními rozměry, zároveň ale nabízí velkou nádobku na vodu a kávová zrna. Přizpůsobit si můžete nastavení teploty a nebo stupně hrubosti mletí kávových zrn. Výsledná chuť vašeho nápoje tak bude dokonale odpovědět vašim osobním preferencím.
Kompaktní design se snoubí s patentovanou technologií
Kovový kónický mlýnek s mlecími kameny
Parní tryska pro přípravu dokonalého cappuccina
Automatické čištění
Příkon 1450 W
Tlak 15Bar
Individuální nastavení množství
Objem zásobníku na kávová zrna 260 g
Objem zásobníku na vodu 1,7 l
Odnímatelný zásobník na vodu
Systém detekce prázdného zásobníku na vodu
Objem sběrné nádoby na kávový odpad 9
Patentovaný kompaktní systém termobloku (CTS)
Parní tryska
Indikátor odvápňování automatické
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Espressa |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.7 kg |
| EAN: | 10942218746 |
| Tlak: | 15 bar |
| Typ espressa: | AUTOMATICKÉ |
| Displej: | Ne |
| Funkce horká voda: | Ne |
| Auto-cappuccino: | Ne |
| Nahřívání šálků: | Ne |
| Objem zásobníku vody: | 1,7 l |
| Kávomlýnek: | Ano |
| Automatický proplach: | Ano |
| Auto odvápňování: | Ano |
| Příkon: | 1 450 W |
| Výška: | 36,5 cm |
| Hloubka: | 33 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 7,4 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
