Zkoušečka elektr.+ páska izolační (4ks)
- izolační páska, šířka 1,9 mm, délka 2,5 m, materiál PVC, mix barev - 4 ks
Zkoušečka elektrIická + páska izolační (4 ks).
sada obsahuje:
- tázová zkoušečka, 100 - 250 V, délka 10 cm
- izolační páska, šířka 1,9 mm, délka 2,5 m, materiál PVC, mix barev - 4 ks
sada obsahuje:
- tázová zkoušečka, 100 - 250 V, délka 10 cm
- izolační páska, šířka 1,9 mm, délka 2,5 m, materiál PVC, mix barev - 4 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrozkoušečka |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022399590 |
| Výška přepravní: | 2cm |
| Šířka přepravní: | 13cm |
| Hloubka přepravní: | 20cm |
| Objem přepravní: | 0,52dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,086kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
