PHS 6042 DC sklokeramická deska PHILCO
Sklokeramická varná deska,Philco PHS 6042 DC,,Počet plotýnek 4,Bezp. vypínání,Časový spínač zón,Materiál pl. desky: tvrzené sklo,Dotykové ovládání,Bez rámečku,Dětská pojistka,Ukazatel zbytkového tepla,Multizóna,Speciální funkce: Slider,,Počet úrovní výkonu 9,Počet varných zón 4,Levá přední zóna (cm/W) 1000 / 2200,Levá zadní zóna (cm/W) 1200,Pravá zadní zóna (cm/W) 1100 / 2000,Prava přední zóna (cm/W) 1200,Časovač (pro každou zónu),Ochrana proti přehřátí a přetečení,,Barva černá,Hmotnost 7,6kg,Šířka 59cm,Výška 5,1cm,Hloubka 52cm,Příkon 7,2kW
Sklokeramická varná deska
Philco PHS 6042 DC
Počet plotýnek 4
Bezp. vypínání
Časový spínač zón
Materiál pl. desky: tvrzené sklo
Dotykové ovládání
Bez rámečku
Dětská pojistka
Ukazatel zbytkového tepla
Multizóna
Speciální funkce: Slider
Počet úrovní výkonu 9
Počet varných zón 4
Levá přední zóna (cm/W) 1000 / 2200
Levá zadní zóna (cm/W) 1200
Pravá zadní zóna (cm/W) 1100 / 2000
Prava přední zóna (cm/W) 1200
Časovač (pro každou zónu)
Ochrana proti přehřátí a přetečení
Barva černá
Hmotnost 7,6kg
Šířka 59cm
Výška 5,1cm
Hloubka 52cm
Příkon 7,2kW
Philco PHS 6042 DC
Počet plotýnek 4
Bezp. vypínání
Časový spínač zón
Materiál pl. desky: tvrzené sklo
Dotykové ovládání
Bez rámečku
Dětská pojistka
Ukazatel zbytkového tepla
Multizóna
Speciální funkce: Slider
Počet úrovní výkonu 9
Počet varných zón 4
Levá přední zóna (cm/W) 1000 / 2200
Levá zadní zóna (cm/W) 1200
Pravá zadní zóna (cm/W) 1100 / 2000
Prava přední zóna (cm/W) 1200
Časovač (pro každou zónu)
Ochrana proti přehřátí a přetečení
Barva černá
Hmotnost 7,6kg
Šířka 59cm
Výška 5,1cm
Hloubka 52cm
Příkon 7,2kW
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické varné desky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 8.9 kg |
| EAN: | 8590669375387 |
| Typ: | SKLOKERAMIKA |
| Provedení: | SAMOSTATNÁ |
| Speciální funkce: | SLIDER |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Příkon: | 7 kW |
| Ovládání: | DOTYKOVÉ |
| Multizóna: | Ano |
| SMART: | Ne |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Časový spínač zón: | Ano |
| Ukazatel zbytkového tepla: | Ano |
| Bezp. vypínání: | Ano |
| Provedení rámečku: | BEZ RÁMEČKU |
| Výška s obalem: | 115 mm |
| Šířka s obalem: | 115 mm |
| Hloubka s obalem: | 645 mm |
| Hmotnost s obalem: | 14 000 g |
| Výška: | 5,1 cm |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 7,6 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
