PHD 641 GSPB indukční varná deska PHILCO
Indukční varná deska,Philco PHD 641 GSPB,,Počet plotýnek 4,Bezp. vypínání,Časový spínač zón,Materiál pl. desky: tvrzené sklo,Dotykové ovládání,Bez rámečku,Dětská pojistka,Ukazatel zbytkového tepla,Booster,Multizóna,Speciální funkce: Power Management, Slider, Bridge,,Počet úrovní výkonu 9,Počet varných zón 4,Levá přední zóna (cm/W) 21 cm (2000 / 2300 W),Levá zadní zóna (cm/W) 16 cm (1200 / 1500 W),Pravá zadní zóna (cm/W) 19x19 cm (1500/ 2000 W),Prava přední zóna (cm/W) 19x19 cm (2000 / 2800 W),Časovač,Automatická detekce hrnce,Ochrana proti přehřátí a přetečení,Funkce pauza,,Barva černá,Hmotnos
Indukční varná deska
Philco PHD 641 GSPB
Počet plotýnek 4
Bezp. vypínání
Časový spínač zón
Materiál pl. desky: tvrzené sklo
Dotykové ovládání
Bez rámečku
Dětská pojistka
Ukazatel zbytkového tepla
Booster
Multizóna
Speciální funkce: Power Management, Slider, Bridge
Počet úrovní výkonu 9
Počet varných zón 4
Levá přední zóna (cm/W) 21 cm (2000 / 2300 W)
Levá zadní zóna (cm/W) 16 cm (1200 / 1500 W)
Pravá zadní zóna (cm/W) 19x19 cm (1500/ 2000 W)
Prava přední zóna (cm/W) 19x19 cm (2000 / 2800 W)
Časovač
Automatická detekce hrnce
Ochrana proti přehřátí a přetečení
Funkce pauza
Barva černá
Hmotnost 10,55kg
Šířka 59cm
Výška 6cm
Hloubka 52cm
Příkon 7,2kW
Philco PHD 641 GSPB
Počet plotýnek 4
Bezp. vypínání
Časový spínač zón
Materiál pl. desky: tvrzené sklo
Dotykové ovládání
Bez rámečku
Dětská pojistka
Ukazatel zbytkového tepla
Booster
Multizóna
Speciální funkce: Power Management, Slider, Bridge
Počet úrovní výkonu 9
Počet varných zón 4
Levá přední zóna (cm/W) 21 cm (2000 / 2300 W)
Levá zadní zóna (cm/W) 16 cm (1200 / 1500 W)
Pravá zadní zóna (cm/W) 19x19 cm (1500/ 2000 W)
Prava přední zóna (cm/W) 19x19 cm (2000 / 2800 W)
Časovač
Automatická detekce hrnce
Ochrana proti přehřátí a přetečení
Funkce pauza
Barva černá
Hmotnost 10,55kg
Šířka 59cm
Výška 6cm
Hloubka 52cm
Příkon 7,2kW
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Elektrické varné desky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 11.43 kg |
| EAN: | 8590669374786 |
| Typ: | INDUKČNÍ |
| Provedení: | SAMOSTATNÁ |
| Materiál pl. desky: | Tvrzené sklo |
| Speciální funkce: | SLIDER, BRIDGE, PW. MANAGEMENT |
| Počet plotýnek: | 4 |
| Příkon: | 7 kW |
| Ovládání: | DOTYKOVÉ |
| Multizóna: | Ano |
| SMART: | Ne |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Časový spínač zón: | Ano |
| Booster: | Ano |
| Ukazatel zbytkového tepla: | Ano |
| Bezp. vypínání: | Ano |
| Provedení rámečku: | BEZ RÁMEČKU |
| Výška s obalem: | 100 mm |
| Šířka s obalem: | 655 mm |
| Hloubka s obalem: | 596 mm |
| Hmotnost s obalem: | 9 500 g |
| Výška: | 6 cm |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 10,5 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
