Zápich ZVÍŘÁTKO v.70cm, mix 6 dekorů
Dekorativní zahradní zápich ZVÍŘÁTKO originálně doplní Vaší zahradu.
Zápich ZVÍŘÁTKO v. 70 cm, mix 6 dekorů.
výška: 70 cm
mix 6 dekorů
Dekorativní zahradní zápich ZVÍŘÁTKO originálně doplní Vaší zahradu.
výška: 70 cm
mix 6 dekorů
Dekorativní zahradní zápich ZVÍŘÁTKO originálně doplní Vaší zahradu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8719202118544 |
| Šířka přepravní: | 10cm |
| Výška přepravní: | 70cm |
| Hloubka přepravní: | 4cm |
| Objem přepravní: | 2,8dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,048kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
