Soloměr
Snadné použití - díky čitelné stupnici s paletou barev a vyznačenými rozsahy zasolení pro různé účely, výsledky měření přečtete rychle a pohodlně.
Soloměr.
Nerozbitný a odolný - měřič a zkumavka jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, díky čemuž je přístroj odolný proti poškození a poslouží po dlouhou dobu - vyberte si spolehlivost.
Bezpečné měření bez ztrát - díky použití certifikovaného materiálu určeného pro styk s potravinami můžete vzorky odebrané k měření ve zkumavce vrátit zpět do roztoku.
Přesné a jednoduché měření - měřič poskytuje přesné údaje o zasolení roztoků (vyjádřené v g soli / L vody) - solanky pro sýry, nálevy pro maso a ryby a sýry, nálevy pro kvašené okurky, v rozsahu od 0 do 300 g soli na 1 L vody.
Odečet ze soloměru je konečnou hodnotou a nevyžaduje další přepočty.
Snadné použití - díky čitelné stupnici s paletou barev a vyznačenými rozsahy zasolení pro různé účely, výsledky měření přečtete rychle a pohodlně.
Nerozbitný a odolný - měřič a zkumavka jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, díky čemuž je přístroj odolný proti poškození a poslouží po dlouhou dobu - vyberte si spolehlivost.
Bezpečné měření bez ztrát - díky použití certifikovaného materiálu určeného pro styk s potravinami můžete vzorky odebrané k měření ve zkumavce vrátit zpět do roztoku.
Přesné a jednoduché měření - měřič poskytuje přesné údaje o zasolení roztoků (vyjádřené v g soli / L vody) - solanky pro sýry, nálevy pro maso a ryby a sýry, nálevy pro kvašené okurky, v rozsahu od 0 do 300 g soli na 1 L vody.
Odečet ze soloměru je konečnou hodnotou a nevyžaduje další přepočty.
Snadné použití - díky čitelné stupnici s paletou barev a vyznačenými rozsahy zasolení pro různé účely, výsledky měření přečtete rychle a pohodlně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukroměr, soloměr, medoměr |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5904816024029 |
| Výška přepravní: | 35cm |
| Šířka přepravní: | 2,8cm |
| Hloubka přepravní: | 6cm |
| Objem přepravní: | 0,588dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,044kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
