Medoměr
Snadné použití – díky čitelné stupnici s paletou barev a vyznačenými prahy pro různé druhy medovin (od čtyřnásobného po dvojnásobný) přečtete výsledky měření rychle a pohodlně.
Medoměr.
Nerozbitný a odolný – měřič a zkumavka jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, díky čemuž je přístroj odolný proti poškození a poslouží po dlouhou dobu – vyberte si spolehlivost!
Bezpečné měření bez ztrát nápoje – díky použití certifikovaného materiálu určeného pro styk s potravinami můžete vzorky odebrané k měření ve zkumavce znovu nalít do medového roztoku.
Přesné a jednoduché měření – měřič poskytuje přesné údaje o obsahu cukru (vyjádřené ve stupních Ballinga) v rozmezí 10-50°Blg v nastaveních pro medovinu.
Odběr z medoměru je konečnou hodnotou a nevyžaduje další přepočty.
Snadné použití – díky čitelné stupnici s paletou barev a vyznačenými prahy pro různé druhy medovin (od čtyřnásobného po dvojnásobný) přečtete výsledky měření rychle a pohodlně.
Nerozbitný a odolný – měřič a zkumavka jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, díky čemuž je přístroj odolný proti poškození a poslouží po dlouhou dobu – vyberte si spolehlivost!
Bezpečné měření bez ztrát nápoje – díky použití certifikovaného materiálu určeného pro styk s potravinami můžete vzorky odebrané k měření ve zkumavce znovu nalít do medového roztoku.
Přesné a jednoduché měření – měřič poskytuje přesné údaje o obsahu cukru (vyjádřené ve stupních Ballinga) v rozmezí 10-50°Blg v nastaveních pro medovinu.
Odběr z medoměru je konečnou hodnotou a nevyžaduje další přepočty.
Snadné použití – díky čitelné stupnici s paletou barev a vyznačenými prahy pro různé druhy medovin (od čtyřnásobného po dvojnásobný) přečtete výsledky měření rychle a pohodlně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cukroměr, soloměr, medoměr |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 5904816024128 |
| Výška přepravní: | 35cm |
| Šířka přepravní: | 2,8cm |
| Hloubka přepravní: | 6cm |
| Objem přepravní: | 0,588dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,044kg |
| Pozor křehké: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
