Watch 5 Juniper Green XIAOMI
Chytré hodinky,Xiaomi Watch 5 Juniper Green,,Úhlopříčka: 1,54",Rozlišení: 480 × 480 px,Typ displeje: AMOLED,Tvar: Kulatý,Materiál řemínku: Silikon,,Kompatibilní s OS: Android,,Notifikace: SMS,Sportovní režimy: Běh, tepová frekvence,,Senzory: GPS, NFC, Wi-Fi,Komunikace: Bluetooth 5.4,Hardware: Kompas,,Výdrž baterie: až 18 dní,,Výška: 4,7 cm,Šířka: 4,7 cm,Hloubka: 1,23 cm,Barva hodinek: Stříbrná,Barva řemínku: Zelená,,Obsah balení:,Xiaomi Watch 5 Juniper Green,Nabíjecí kabel,Uživatelská příručka
Chytré hodinky
Xiaomi Watch 5 Juniper Green
Úhlopříčka: 1,54"
Rozlišení: 480 × 480 px
Typ displeje: AMOLED
Tvar: Kulatý
Materiál řemínku: Silikon
Kompatibilní s OS: Android
Notifikace: SMS
Sportovní režimy: Běh, tepová frekvence
Senzory: GPS, NFC, Wi-Fi
Komunikace: Bluetooth 5.4
Hardware: Kompas
Výdrž baterie: až 18 dní
Výška: 4,7 cm
Šířka: 4,7 cm
Hloubka: 1,23 cm
Barva hodinek: Stříbrná
Barva řemínku: Zelená
Obsah balení:
Xiaomi Watch 5 Juniper Green
Nabíjecí kabel
Uživatelská příručka
Xiaomi Watch 5 Juniper Green
Úhlopříčka: 1,54"
Rozlišení: 480 × 480 px
Typ displeje: AMOLED
Tvar: Kulatý
Materiál řemínku: Silikon
Kompatibilní s OS: Android
Notifikace: SMS
Sportovní režimy: Běh, tepová frekvence
Senzory: GPS, NFC, Wi-Fi
Komunikace: Bluetooth 5.4
Hardware: Kompas
Výdrž baterie: až 18 dní
Výška: 4,7 cm
Šířka: 4,7 cm
Hloubka: 1,23 cm
Barva hodinek: Stříbrná
Barva řemínku: Zelená
Obsah balení:
Xiaomi Watch 5 Juniper Green
Nabíjecí kabel
Uživatelská příručka
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré náramky a hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 6932554431464 |
| Display: | 1,5 " |
| Funkce AI: | NE |
| Notifikace: | Ano |
| Operační paměť: | 2 GB |
| Interní paměť: | 32 GB |
| Tvar Hodinek: | Kulatý |
| Krokoměr: | Ano |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Operační systém: | WEAR |
| Materiál skla: | Safírové |
| Velikost řemínku: | Univerzální |
| GPS: | Ano |
| Nabíječka v balení: | Ano |
| Měřič tepu: | Ano |
| Výdrž baterie (počet dnů): | 6 |
| Barva řemínku: | ZELENÁ |
| Výška: | 4,7 cm |
| Šířka: | 4,7 cm |
| Hloubka: | 1,23 cm |
| Barva: | STŘÍBRNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 56 g |
| Part Number: | 65340 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
