Vívofit4 Black (velikost L) GARMIN
Chytrý náramek,Garmin vívofit 4 Black (velikost L),PN 010-01847-13,Kompatibilní s iOS a Android,,Materiál řemínků – TPU (Black) / silikon (White, Spackle),Stupeň vodotěsnosti pro plavání,Paměť/historie 4 týdny údajů o aktivitě,,Úhlopříčka 0,61" /15,56 mm,Rozměr displeje 0,43" × 0,43" / 11 × 11 mm,Rozlišení 88 × 88 px,Barevný displej,,KONEKTIVITA,Bluetooth Smart, ATN+,,SNÍMAČE,Akcelometr,,FUNKCIONALITA,Monitorování zdraví: spánek (podle pohybu), hydratace (v Garmin Connect), sledování zdraví žen (v Garmin Connect),Smart funkce: počasí, funkce najít můj telefon, Garmin Connect,Sledování aktivity
Chytrý náramek
Garmin vívofit 4 Black (velikost L)
PN 010-01847-13
Kompatibilní s iOS a Android
Materiál řemínků – TPU (Black) / silikon (White, Spackle)
Stupeň vodotěsnosti pro plavání
Paměť/historie 4 týdny údajů o aktivitě
Úhlopříčka 0,61" /15,56 mm
Rozměr displeje 0,43" × 0,43" / 11 × 11 mm
Rozlišení 88 × 88 px
Barevný displej
KONEKTIVITA
Bluetooth Smart, ATN+
SNÍMAČE
Akcelometr
FUNKCIONALITA
Monitorování zdraví: spánek (podle pohybu), hydratace (v Garmin Connect), sledování zdraví žen (v Garmin Connect)
Smart funkce: počasí, funkce najít můj telefon, Garmin Connect
Sledování aktivity: kroky vč. výzvy k pohybu, automatický cíl, spálené kalorie, uražená vzdálenost, intenzivní aktivita, TrueUP, Move IQ
Všestranné sportovní funkce: plavání, sledování aktivity dětí
VÝDRŽ BATERIE
až 1 rok v závislosti na použití (2× SR43 baterie vyměnitelná uživatelem)
Rozměry (Š×H) 19 × 9,4 mm
Pro obvod zápěstí 148–215 mm
Hmotnost 25,5 g
Barva Black
Garmin vívofit 4 Black (velikost L)
PN 010-01847-13
Kompatibilní s iOS a Android
Materiál řemínků – TPU (Black) / silikon (White, Spackle)
Stupeň vodotěsnosti pro plavání
Paměť/historie 4 týdny údajů o aktivitě
Úhlopříčka 0,61" /15,56 mm
Rozměr displeje 0,43" × 0,43" / 11 × 11 mm
Rozlišení 88 × 88 px
Barevný displej
KONEKTIVITA
Bluetooth Smart, ATN+
SNÍMAČE
Akcelometr
FUNKCIONALITA
Monitorování zdraví: spánek (podle pohybu), hydratace (v Garmin Connect), sledování zdraví žen (v Garmin Connect)
Smart funkce: počasí, funkce najít můj telefon, Garmin Connect
Sledování aktivity: kroky vč. výzvy k pohybu, automatický cíl, spálené kalorie, uražená vzdálenost, intenzivní aktivita, TrueUP, Move IQ
Všestranné sportovní funkce: plavání, sledování aktivity dětí
VÝDRŽ BATERIE
až 1 rok v závislosti na použití (2× SR43 baterie vyměnitelná uživatelem)
Rozměry (Š×H) 19 × 9,4 mm
Pro obvod zápěstí 148–215 mm
Hmotnost 25,5 g
Barva Black
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré náramky a hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 753759178994 |
| Display: | 0,61 " |
| Možnost telefonovat: | Ne |
| Notifikace: | Ne |
| Krokoměr: | Ano |
| Komunikace: | BLUETOOTH |
| GPS: | Ne |
| Měřič tepu: | Ne |
| Výdrž baterie (počet dnů): | 365 |
| Šířka: | 1,9 cm |
| Hloubka: | 0,94 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 26 g |
| Part Number: | 010-01847-13 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
