vívofit jr. 3 Digi Camo GARMIN
Fitness náramek pro děti,Garmin vívofit jr. 3 – Garmin Digi Camo,PN 010-02441-00,Kompatibilní s iOS a Android,,Materiál řemínku silikon,Stupeň vodotěsnosti 5 ATM,Paměť/historie 7 sportovních aktivit, 14 dní dat monitoringu pohybu,,Úhlopříčka 0,79" / 19,95 mm,Rozměr displeje 14,11 × 14,11 mm,Rozlišení 112 × 112 px,Barevný displej,Viditelnost na přímém slunci,Transflektivní MIP (memory-in-pixel),64 barev,,KONEKTIVITA,Bluetooth,,SNÍMAČE,Akcelometr,,FUNKCIONALITA,Monitorování zdraví: spánek (podle pohybu),Sledování aktivity: kroky, uražená vzdálenost,Všestranné sportovní funkce: sledování aktivity
Fitness náramek pro děti
Garmin vívofit jr. 3 – Garmin Digi Camo
PN 010-02441-00
Kompatibilní s iOS a Android
Materiál řemínku silikon
Stupeň vodotěsnosti 5 ATM
Paměť/historie 7 sportovních aktivit, 14 dní dat monitoringu pohybu
Úhlopříčka 0,79" / 19,95 mm
Rozměr displeje 14,11 × 14,11 mm
Rozlišení 112 × 112 px
Barevný displej
Viditelnost na přímém slunci
Transflektivní MIP (memory-in-pixel)
64 barev
KONEKTIVITA
Bluetooth
SNÍMAČE
Akcelometr
FUNKCIONALITA
Monitorování zdraví: spánek (podle pohybu)
Sledování aktivity: kroky, uražená vzdálenost
Všestranné sportovní funkce: sledování aktivity dětí – 60minutový denní cíl hry, povinnosti, odměny (mince), časovače úkolů (2, 5, 10, 15, 20 a 30 minut), zvuková upozornění, upozornění připomenutí, odemknout nové ikony pro kroky, aplikace Toe-to-Toe Challenges, v případě nouze (I.C.E.)
VÝDRŽ BATERIE
až 1 rok (1× CR2025 baterie vyměnitelná uživatelem)
Pro obvod zápěstí 130–175 mm (věk zhruba od 4 let, kompatibilni s řemínky pro vívofit jr. 3)
Hmotnost 25 g
Barva Digi Camo
Garmin vívofit jr. 3 – Garmin Digi Camo
PN 010-02441-00
Kompatibilní s iOS a Android
Materiál řemínku silikon
Stupeň vodotěsnosti 5 ATM
Paměť/historie 7 sportovních aktivit, 14 dní dat monitoringu pohybu
Úhlopříčka 0,79" / 19,95 mm
Rozměr displeje 14,11 × 14,11 mm
Rozlišení 112 × 112 px
Barevný displej
Viditelnost na přímém slunci
Transflektivní MIP (memory-in-pixel)
64 barev
KONEKTIVITA
Bluetooth
SNÍMAČE
Akcelometr
FUNKCIONALITA
Monitorování zdraví: spánek (podle pohybu)
Sledování aktivity: kroky, uražená vzdálenost
Všestranné sportovní funkce: sledování aktivity dětí – 60minutový denní cíl hry, povinnosti, odměny (mince), časovače úkolů (2, 5, 10, 15, 20 a 30 minut), zvuková upozornění, upozornění připomenutí, odemknout nové ikony pro kroky, aplikace Toe-to-Toe Challenges, v případě nouze (I.C.E.)
VÝDRŽ BATERIE
až 1 rok (1× CR2025 baterie vyměnitelná uživatelem)
Pro obvod zápěstí 130–175 mm (věk zhruba od 4 let, kompatibilni s řemínky pro vívofit jr. 3)
Hmotnost 25 g
Barva Digi Camo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré náramky a hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 753759263546 |
| Display: | 0,79 " |
| Možnost telefonovat: | Ne |
| Notifikace: | Ne |
| Krokoměr: | Ano |
| Komunikace: | BLUETOOTH |
| GPS: | Ne |
| Měřič tepu: | Ne |
| Výdrž baterie (počet dnů): | 365 |
| Barva: | ZELENÁ |
| Hmotnost výrobku: | 25 g |
| Part Number: | 010-02441-00 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
