Roundz 7 GPS AI stříbrná ARMODD
Chytré hodinky,Roundz 7 GPS AI Silver,,Úhlopříčka: 1,48",Rozlišení: 480 × 480 px,Typ displeje: AMOLED,Tvar: Kulatý,Materiál řemínku: Silikon,,Kompatibilní s OS: Android, Mac OS,,Notifikace: E-mail, Hovor, SMS, Sociální sítě,Chytré funkce: Always On Display,Sportovní režimy: Badminton, Běh, Chůze, Cyklistika, Fitness, Jóga, Lezení, Lyžování, Outdoor, Plavání, Tenis, Triatlon, Turistika,,Senzory: Barometr, Kompas, SOS tlačítko, Výškoměr,Komunikace: Bluetooth, GPS,,Výdrž baterie: až 10 dní,Třída krytí: IP68,,Výška: 1,1 cm,Šířka: 5,2 cm,Hloubka: 4,8 cm,Barva hodinek: Stříbrná,Barva řemínku: Stříbr
Chytré hodinky
Roundz 7 GPS AI Silver
Úhlopříčka: 1,48"
Rozlišení: 480 × 480 px
Typ displeje: AMOLED
Tvar: Kulatý
Materiál řemínku: Silikon
Kompatibilní s OS: Android, Mac OS
Notifikace: E-mail, Hovor, SMS, Sociální sítě
Chytré funkce: Always On Display
Sportovní režimy: Badminton, Běh, Chůze, Cyklistika, Fitness, Jóga, Lezení, Lyžování, Outdoor, Plavání, Tenis, Triatlon, Turistika
Senzory: Barometr, Kompas, SOS tlačítko, Výškoměr
Komunikace: Bluetooth, GPS
Výdrž baterie: až 10 dní
Třída krytí: IP68
Výška: 1,1 cm
Šířka: 5,2 cm
Hloubka: 4,8 cm
Barva hodinek: Stříbrná
Barva řemínku: Stříbrná
Obsah balení:
Nabíjecí kabel
Roundz 7 GPS AI Silver
Úhlopříčka: 1,48"
Rozlišení: 480 × 480 px
Typ displeje: AMOLED
Tvar: Kulatý
Materiál řemínku: Silikon
Kompatibilní s OS: Android, Mac OS
Notifikace: E-mail, Hovor, SMS, Sociální sítě
Chytré funkce: Always On Display
Sportovní režimy: Badminton, Běh, Chůze, Cyklistika, Fitness, Jóga, Lezení, Lyžování, Outdoor, Plavání, Tenis, Triatlon, Turistika
Senzory: Barometr, Kompas, SOS tlačítko, Výškoměr
Komunikace: Bluetooth, GPS
Výdrž baterie: až 10 dní
Třída krytí: IP68
Výška: 1,1 cm
Šířka: 5,2 cm
Hloubka: 4,8 cm
Barva hodinek: Stříbrná
Barva řemínku: Stříbrná
Obsah balení:
Nabíjecí kabel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré náramky a hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8595683504812 |
| Display: | 1,5 " |
| Možnost telefonovat: | Ano |
| Funkce AI: | ANO |
| Notifikace: | Ano |
| Tvar Hodinek: | Kulatý |
| Krokoměr: | Ano |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Operační systém: | VLASTNÍ OS |
| Materiál skla: | Gorilla Glass |
| Velikost řemínku: | L |
| GPS: | Ano |
| Nabíječka v balení: | Ano |
| Měřič tepu: | Ano |
| Telefonování: | Přes spárovaný telefon |
| Výdrž baterie (počet dnů): | 10 |
| Barva řemínku: | STŘÍBRNÁ |
| Třída krytí: | IP68 |
| Výška: | 1,1 cm |
| Šířka: | 5,2 cm |
| Hloubka: | 4,8 cm |
| Barva: | STŘÍBRNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 59 g |
| Part Number: | 9179 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
