Kidz GPS AI (2026) černá ARMODD
Chytré hodinky,Kidz GPS AI (2026) Black,,Úhlopříčka: 1,78",Rozlišení: 368 × 448 px,Typ displeje: AMOLED,Tvar: Hranatý,Materiál řemínku: Silikon,,Kompatibilní s OS: Android,,Notifikace: Hovor,Chytré funkce: Režim spánku/nerušit,Sportovní režimy: Krokoměr,,Senzory: SOS tlačítko,Komunikace: 4G, Bluetooth, GPS,,Výdrž baterie: až 3 dny,Třída krytí: IP67,,Výška: 1,5 cm,Šířka: 4,5 cm,Hloubka: 4 cm,Barva hodinek: Černá,Barva řemínku: Černá,,Obsah balení:,Nabíjecí kabel
Chytré hodinky
Kidz GPS AI (2026) Black
Úhlopříčka: 1,78"
Rozlišení: 368 × 448 px
Typ displeje: AMOLED
Tvar: Hranatý
Materiál řemínku: Silikon
Kompatibilní s OS: Android
Notifikace: Hovor
Chytré funkce: Režim spánku/nerušit
Sportovní režimy: Krokoměr
Senzory: SOS tlačítko
Komunikace: 4G, Bluetooth, GPS
Výdrž baterie: až 3 dny
Třída krytí: IP67
Výška: 1,5 cm
Šířka: 4,5 cm
Hloubka: 4 cm
Barva hodinek: Černá
Barva řemínku: Černá
Obsah balení:
Nabíjecí kabel
Kidz GPS AI (2026) Black
Úhlopříčka: 1,78"
Rozlišení: 368 × 448 px
Typ displeje: AMOLED
Tvar: Hranatý
Materiál řemínku: Silikon
Kompatibilní s OS: Android
Notifikace: Hovor
Chytré funkce: Režim spánku/nerušit
Sportovní režimy: Krokoměr
Senzory: SOS tlačítko
Komunikace: 4G, Bluetooth, GPS
Výdrž baterie: až 3 dny
Třída krytí: IP67
Výška: 1,5 cm
Šířka: 4,5 cm
Hloubka: 4 cm
Barva hodinek: Černá
Barva řemínku: Černá
Obsah balení:
Nabíjecí kabel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré náramky a hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8595683504645 |
| Display: | 1,8 " |
| Možnost telefonovat: | Ano |
| Funkce AI: | ANO |
| Notifikace: | Ano |
| Tvar Hodinek: | Hranatý |
| Krokoměr: | Ano |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Operační systém: | VLASTNÍ OS |
| Velikost řemínku: | S/M |
| GPS: | Ano |
| Telefonování: | S vloženou SIM kartou |
| Výdrž baterie (počet dnů): | 3 |
| Barva řemínku: | ČERNÁ |
| Třída krytí: | IP67 |
| Výška: | 1,5 cm |
| Šířka: | 4,5 cm |
| Hloubka: | 4 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 49 g |
| Part Number: | 2936 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
