Sítko 16cm kónické AKCENT nerez
Sítko je opatřeno očkem pro závěšení.
Sítko 16 cm, kónické, AKCENT, nerez.
průměr: 16 cm
materiál: nerez
Nerezové kónické sítko AKCENT je vhodné na cezení nejrůznějších tekutin a nápojů.
Sítko je opatřeno očkem pro závěšení.
průměr: 16 cm
materiál: nerez
Nerezové kónické sítko AKCENT je vhodné na cezení nejrůznějších tekutin a nápojů.
Sítko je opatřeno očkem pro závěšení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedník kužel.pocín. |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022567388 |
| Výška přepravní: | 9,5cm |
| Šířka přepravní: | 16cm |
| Hloubka přepravní: | 37cm |
| Objem přepravní: | 5,624dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
