Brikety dřevěné cca 10kg
Dřevěné brikety vynikají vysokou výhřevností a nízkou popelnatostí a jsou vhodné do krbů, kamen, grilů.
brikety dřevěné cca 10 kg
složení: 80 % - 90 % smrkové dřevo, 10 % - 20 % tvrdé dřevo (dub, buk, modřín)
skladovat v suchu
balení: 10 kg
Dřevěné brikety vynikají vysokou výhřevností a nízkou popelnatostí a jsou vhodné do krbů, kamen, grilů.
složení: 80 % - 90 % smrkové dřevo, 10 % - 20 % tvrdé dřevo (dub, buk, modřín)
skladovat v suchu
balení: 10 kg
Dřevěné brikety vynikají vysokou výhřevností a nízkou popelnatostí a jsou vhodné do krbů, kamen, grilů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Brikety, třísky na podpal |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 10 kg |
| EAN: | 8590419647122 |
| Šířka přepravní: | 37cm |
| Výška přepravní: | 10cm |
| Hloubka přepravní: | 31cm |
| Objem přepravní: | 11,47dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 10kg |
| Typ příslušenství: | dřevěné brikety a uhlí |
| Pozor křehké: | |
| Weber: | |
| Počet kusů: | 0 |
| Příslušenství pro: | univerzální |
| Listingový popis: |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
