SC BMAX10E-K Party reproduktor PANASONIC
Bezdrátový party reproduktor,Panasonic SC BMAX10E-K,,Výkon 150 W,Výdrž baterie až 15 hodin,,Bluetooth verze 5.0,USB pro přehrávání MP3,AUX vstup i výstup,,7 barev s 12 různými vzory,Integrované držadlo,Barva černá,,Rozměry (V x Š x H): 55 x 28 x 31 cm,Hmotnost: 9,3 kg,,Baterie 4 články Li-ion s kapacitou 4950 mAh,Doba nabíjení 4 hodiny
Bezdrátový party reproduktor
Panasonic SC BMAX10E-K
Výkon 150 W
Výdrž baterie až 15 hodin
Bluetooth verze 5.0
USB pro přehrávání MP3
AUX vstup i výstup
7 barev s 12 různými vzory
Integrované držadlo
Barva černá
Rozměry (V x Š x H): 55 x 28 x 31 cm
Hmotnost: 9,3 kg
Baterie 4 články Li-ion s kapacitou 4950 mAh
Doba nabíjení 4 hodiny
Panasonic SC BMAX10E-K
Výkon 150 W
Výdrž baterie až 15 hodin
Bluetooth verze 5.0
USB pro přehrávání MP3
AUX vstup i výstup
7 barev s 12 různými vzory
Integrované držadlo
Barva černá
Rozměry (V x Š x H): 55 x 28 x 31 cm
Hmotnost: 9,3 kg
Baterie 4 články Li-ion s kapacitou 4950 mAh
Doba nabíjení 4 hodiny
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Audiosystémy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 11.15 kg |
| EAN: | 5025232968572 |
| Celkový výkon (RMS): | 150 W |
| Výkon (RMS): | 150 W |
| Podpora MP3: | Ano |
| Bluetooth: | 5.0 |
| USB: | ANO |
| Přehrává z USB: | MP3 |
| Vhodný na párty: | Ano |
| Audio vstup: | Ano |
| Výstup zvuku: | ANALOGOVÝ |
| Výška: | 55 cm |
| Šířka: | 28 cm |
| Hloubka: | 31 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 9,3 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
