SC AKX320E-K minisystém PANASONIC
HiFi minisystém,,Zvuk,Celkový výkon RMS 450 W,,Přehrávaná média a formáty,Přehr. média USB flash, CD,Přehrávané formáty MP3,,Tuner,Vlnový rozsah FM,RDS Tuner,,Doplňkové funkce,Hodiny,Budík,,Vstupy,Vstup AUX,USB,Bluetooth,,Další parametry,LCD displej,Napájení síťový 230V,,Rozměry výrobku,Šířka výrobku 19.9 cm,Výška výrobku 33.3 cm,Hloubka výrobku 21.0 cm,Hmotnost výrobku 3.3 kg,,Rozměry balení,Šířka balení 47.0 cm,Výška balení 62.0 cm,Hloubka balení 29.0 cm,Hmotnost balení 10.7 kg
HiFi minisystém
Zvuk
Celkový výkon RMS 450 W
Přehrávaná média a formáty
Přehr. média USB flash, CD
Přehrávané formáty MP3
Tuner
Vlnový rozsah FM
RDS Tuner
Doplňkové funkce
Hodiny
Budík
Vstupy
Vstup AUX
USB
Bluetooth
Další parametry
LCD displej
Napájení síťový 230V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 19.9 cm
Výška výrobku 33.3 cm
Hloubka výrobku 21.0 cm
Hmotnost výrobku 3.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 47.0 cm
Výška balení 62.0 cm
Hloubka balení 29.0 cm
Hmotnost balení 10.7 kg
Zvuk
Celkový výkon RMS 450 W
Přehrávaná média a formáty
Přehr. média USB flash, CD
Přehrávané formáty MP3
Tuner
Vlnový rozsah FM
RDS Tuner
Doplňkové funkce
Hodiny
Budík
Vstupy
Vstup AUX
USB
Bluetooth
Další parametry
LCD displej
Napájení síťový 230V
Rozměry výrobku
Šířka výrobku 19.9 cm
Výška výrobku 33.3 cm
Hloubka výrobku 21.0 cm
Hmotnost výrobku 3.3 kg
Rozměry balení
Šířka balení 47.0 cm
Výška balení 62.0 cm
Hloubka balení 29.0 cm
Hmotnost balení 10.7 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Audiosystémy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 11 kg |
| EAN: | 5025232889099 |
| Přehrávání DVD: | Ne |
| Podpora DivX: | Ne |
| Celkový výkon (RMS): | 450 W |
| FM tuner: | DIGITÁLNÍ |
| Počet předvoleb FM: | 30 |
| Podpora MP3: | Ano |
| Kazetová mechanika: | Ne |
| USB: | 2 x |
| Přehrává z USB: | MP3 |
| Výška (hlavní jednotky): | 14,2 cm |
| Šířka (hlavní jednotky): | 40 cm |
| Hloubka (hlavní jednotky): | 24 cm |
| Výška (reproduktoru): | 33,3 cm |
| Šířka (reproduktoru): | 19,9 cm |
| Hloubka (reproduktoru): | 21 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 2,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
