MIC300IDABBT MIKROSYSTÉM S BT THOMSON
Mikrosystém,THOMSON MIC300IDABBT,,Přehrávaná média CD, USB flash disk,Frekvenční rozsah 60-2000 Hz,Automatické ladění,Dálkové ovládání,Celkový výkon (RMS) 60W,,Počet předvoleb FM 50,FM tuner digitální,Přehrává z USB Hudba,Bezdrátové nabíjení smartphonu,,Provedení reproduktorů vestavěné,Displej,Jack 3,5 mm,USB-A,Bluetooth 5.0,Napájení ze síťe
Mikrosystém
THOMSON MIC300IDABBT
Přehrávaná média CD, USB flash disk
Frekvenční rozsah 60-2000 Hz
Automatické ladění
Dálkové ovládání
Celkový výkon (RMS) 60W
Počet předvoleb FM 50
FM tuner digitální
Přehrává z USB Hudba
Bezdrátové nabíjení smartphonu
Provedení reproduktorů vestavěné
Displej
Jack 3,5 mm
USB-A
Bluetooth 5.0
Napájení ze síťe
THOMSON MIC300IDABBT
Přehrávaná média CD, USB flash disk
Frekvenční rozsah 60-2000 Hz
Automatické ladění
Dálkové ovládání
Celkový výkon (RMS) 60W
Počet předvoleb FM 50
FM tuner digitální
Přehrává z USB Hudba
Bezdrátové nabíjení smartphonu
Provedení reproduktorů vestavěné
Displej
Jack 3,5 mm
USB-A
Bluetooth 5.0
Napájení ze síťe
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Audiosystémy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.13 kg |
| EAN: | 3499550388671 |
| Celkový výkon (RMS): | 60 W |
| FM tuner: | DIGITÁLNÍ |
| Počet předvoleb FM: | 50 |
| Bluetooth: | ANO |
| Přehrává z USB: | MP3 |
| Výška (hlavní jednotky): | 13 cm |
| Šířka (hlavní jednotky): | 43 cm |
| Hloubka (hlavní jednotky): | 22 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 3,4 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
