WEBCAM C3 ASUS

Kód: 45017872
1 099 Kč
Není skladem
Webkamera,ASUS C3,PN 90YH0340-B2UA00,,ASUS webová kamera C3,Webová kamera vhodná pro online komunikaci - telefonování, chatování, pracovní schůzky nebo při tvorbě videí. Tato webová kamera se postará o kvalitní přenos i komunikaci.,,-Full HD rozlišení,-skládací mechanismus s integrovanou úchytkou,-kompatibilní s řadou komunikačních softwarů,-integrovaný mikrofon,,Bezproblémová komunikace,Stylová webová kamera s vestavěným mikrofonem nabízí rozlišení FULL HD až 1920 až 100 px. Zprostředkuje jasné video za jakýchkoliv světelných podmínek díky vyvážení bílé barvy. Pro jasný a ostrý obraz slouží

Detailní informace

Detailní popis produktu

Webkamera
ASUS C3
PN 90YH0340-B2UA00

ASUS webová kamera C3
Webová kamera vhodná pro online komunikaci - telefonování, chatování, pracovní schůzky nebo při tvorbě videí. Tato webová kamera se postará o kvalitní přenos i komunikaci.

-Full HD rozlišení
-skládací mechanismus s integrovanou úchytkou
-kompatibilní s řadou komunikačních softwarů
-integrovaný mikrofon

Bezproblémová komunikace
Stylová webová kamera s vestavěným mikrofonem nabízí rozlišení FULL HD až 1920 až 100 px. Zprostředkuje jasné video za jakýchkoliv světelných podmínek díky vyvážení bílé barvy. Pro jasný a ostrý obraz slouží fixované zaostření. Inteligentní stojánek s integrovanou úchytkou drží kameru na svém místě, je pro displeje notebooků a ploché povrchy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Web kamery
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: