Zaklínač 3:Divoky Hon hra PS5

Kód: 45020925
999 Kč
Není skladem
Hra pro PlayStation 5,Zaklínač 3: Divoky Hon,,Krabicová verze,Série Zaklánač,Žánr akční RPG,Omezení věku PEGI 18,České titulky,Vývojáři CD Projekt RED / CD Projekt,,Obsahuje,- základní hru (více než 100 hodin dlouhé dobrodružství v obrovském otevřeném světě),- obě velká příběhová rozšíření: Srdce z kamene a O víně a krvi (dodatečných 50 hodin hry),- veškerý dodatečný obsah vydaný pro hru spolu s novými funkcemi a předměty, včetně zabudovaného foto režimu, mečů, zbrojí a alternativních obleků inspirovaných seriálem Zaklínač od Netflixu a dalších,,AKTUALIZOVÁNO PRO PLAYSTATION 5,Užij si temný fa

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra pro PlayStation 5
Zaklínač 3: Divoky Hon

Krabicová verze
Série Zaklánač
Žánr akční RPG
Omezení věku PEGI 18
České titulky
Vývojáři CD Projekt RED / CD Projekt

Obsahuje
- základní hru (více než 100 hodin dlouhé dobrodružství v obrovském otevřeném světě)
- obě velká příběhová rozšíření: Srdce z kamene a O víně a krvi (dodatečných 50 hodin hry)
- veškerý dodatečný obsah vydaný pro hru spolu s novými funkcemi a předměty, včetně zabudovaného foto režimu, mečů, zbrojí a alternativních obleků inspirovaných seriálem Zaklínač od Netflixu a dalších

AKTUALIZOVÁNO PRO PLAYSTATION 5
Užij si temný fantasy svět Kontinentu jako nikdy předtím! Tato edice hry Zaklínač 3: Divoký hon byla obohacena o řadu grafických a technických vylepšení, včetně výrazně vylepšené úrovně detailů, kratšího načítání, řady komunitních a nově vyvinutých modů pro hru, ray tracingu v reálném čase, podpory 3D zvuku a dalších - to vše bylo implementováno s ohledem na výkon PlayStation 5. Hra rovněž používá jedinečné funkce, jako je ovladač DualSense s pokročilou haptikou a adaptivními spouštěmi, díky čemuž se budeš moct do dobrodružství ponořit víc než kdy dřív!

Jsi Geralt z Rivie, nájemný zabiják příšer. Před tebou stojí válkou zpustošený a příšerami zamořený kontinent, který můžeš svobodně objevovat. Tvá aktuální zakázka? Najít Ciri - Dítě proroctví, živoucí zbraň, která dokáže změnit tvář světa.

HRAJ JAKO SKVĚLE VYCVIČENÝ NÁJEMNÝ ZABIJÁK PŘÍŠER
Zaklínači se cvičí od útlého dětství a procházejí mutacemi, aby získali nadlidské schopnosti, sílu a reflexy. Představují protiváhu v příšerami zamořeném světě, ve kterém žijí.
- Brutálně likviduj nepřátele jako profesionální zabiják příšer vyzbrojený řadou vylepšitelných zbraní, mutačními elixíry a bojovou magií.
- Lov celou řadu exotických příšer, od divokých zvířat číhajících v horských průsmycích po vychytralé nadpřirozené dravce lovící ve stinných postranních uličkách hustě osídlených měst.
- Investuj své odměny a vylepšuj si zbraně, kupuj zakázkové zbroje nebo je utrácej za koňské dostihy, karetní hry, pěstní souboje a další radosti, které život přináší.

PROZKOUMEJ MORÁLNĚ NEJEDNOZNAČNÝ FANTASY OTEVŘENÝ SVĚT
Obrovský otevřený svět Zaklínače, vytvořený pro nekonečné dobrodružství, představuje nový standard, pokud jde o rozměr, hloubku a komplexnost.
- Cestuj po fantaskním otevřeném světě: zkoumej zapomenuté rozvaliny, jeskyně a vraky lodí, obchoduj s kupci a trpasličími kováři ve městech a lov na otevřených pláních, v horách a na moři.
- Jednej s proradnými generály, podlými čarodějnicemi a zkorumpovanou šlechtou, kterým budeš poskytovat temné a nebezpečné služby.
- Dělej rozhodnutí, která se vymykají rámci dobra a zla, a čel dalekosáhlým následkům.

NAJDI DÍTĚ PROROCTVÍ
Přijmi tu nejdůležitější zakázku svého života: najít Dítě proroctví, klíč k záchraně či zkáze tohoto světa.
- V dobách války musíš najít Dítě proroctví, živoucí zbraň, kterou předpověděly prastaré elfské legendy.
- Bojuj proti lítým vládcům, duchům divočiny i hrozbám ze záhrobí - ti všichni chtějí ovládnout tento svět.
- Urči svůj osud ve světě, který možná nestojí za to zachraňovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 24
Hmotnost: 0.09 kg
Systém: PLAYSTATION 5
Žánr hry: AKČNÍ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: