G29 Driving Force volant LOGITECH

Kód: 45013614
10 479 Kč
Skladem
Volant a pedály,,Kabelové - pro Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4 a Sony PlayStation 5,Odolné závodní materiály, které snesou vše,Pro jisté, plynulé a přesné ovládání,Ovládání přímo na dosah ruky,Nastavitelná pro zajištění maximální kvality ovládání,Výkon, který zůstane tam, kde jej potřebujete,Pro realistické zatáčení na dráze,Zůstaňte orientováni správným směrem,,Vlastnosti produktu,Odolné závodní materiály, které snesou vše,Volant Driving Force bez potíží snese napětí závodní akce a byl vyroben pro dlouhodobou spolehlivost. Volant G29 je vybaven masivními ocelovými kuličkovými ložisky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Volant a pedály

Kabelové - pro Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4
Odolné závodní materiály, které snesou vše
Pro jisté, plynulé a přesné ovládání
Ovládání přímo na dosah ruky
Nastavitelná pro zajištění maximální kvality ovládání
Výkon, který zůstane tam, kde jej potřebujete
Pro realistické zatáčení na dráze
Zůstaňte orientováni správným směrem

Vlastnosti produktu
Odolné závodní materiály, které snesou vše
Volant Driving Force bez potíží snese napětí závodní akce a byl vyroben pro dlouhodobou spolehlivost. Volant G29 je vybaven masivními ocelovými kuličkovými ložisky v hřídeli volantu a pákovými spínači a pedály z nerezové oceli. Závodní volant je potažen vysoce kvalitní, ručně šitou kůží, která evokuje dojem volantu výkonného závodního vozu a umožňuje pohodlnější a jistější úchop.

Pro jisté, plynulé a přesné ovládání
Volant vám umožní výjimečně plynulé, tiché a přesné zatáčení. Šnekové převody byly vytvořeny podle vzoru převodů používaných vautomobilových převodovkách za účelem snížení nežádoucího hluku a vibrací. Redukce vůle udržuje volant a pedály v klidové poloze pro dosažení maximální přesnosti řízení. Volant G29 Driving Force Racing Wheel disponuje spolehlivým snímačem otáčení s dlouhou životností fungujícím na principu Hallova efektu, využívajícím magnetická pole pro určení polohy volantu.

Ovládání přímo na dosah ruky
Všechny ovládací prvky máte pohodlně na dosah. Ovladač D-Pad,tlačítka a pákové spínače jsou integrovány do závodního volantu. Indikátory LED umístěné přímo nad středem volantu vás informují, kdy je přesně třeba přeřadit o stupeň nahoru nebo dolů. Můžete tak udržovat maximální akceleraci, aniž byste museli spouštět oči z dráhy. 24polohový otočný volič a tlačítka +/- v přední části volantu vám dále umožní doladit předvolby řízení.

Nastavitelná pro zajištění maximální kvality ovládání
Udržujte realističtější polohu těla při řízení díky samostatné podlahové jednotce s pedály s integrovaným plynem, brzdou a spojkou. Volant G29 Driving Force vám umožní pohodlně brzdit, zrychlovat a řadit stupně podobně jako ve skutečném voze. Nelineární brzdový pedál imituje projev brzdového systému citlivého na tlak pro ještě pohotovější a přesnější odezvu brzdění. Pro ještě přesnější ovládání můžete čela pedálů
polohovat, čímž usnadníte provádění manévrů pata-špička. Díky pogumované základně pro tvrdé povrchy a patentovanému výsuvnému úchytnému systému na koberec zůstanou pedály přesně tam, kam je položíte.

Výkon, který zůstane tam, kde jej potřebujete
Řiďte bez obav díky vědomí, že se volant při agresivních manévrech neposune. Závodní volant lze bezpečně připevnit ke stolu nebo závodní soupravě prostřednictvím integrovaných úchytek či upevňovacích bodů pro šrouby.

Pro realistické zatáčení na dráze
Otáčení v rozsahu 900 stupňů (od dorazu k dorazu) volantu G29 Driving Force umožňuje otočení volantu o dvě a půl otáčky. To je stejný rozsah pohybu jako u volantu skutečného vozu.

Zůstaňte orientováni správným směrem
Prostřednictvím vizuální pomůcky ve vašem periferním vidění snadno uvidíte, zda je volant otočený. Pruh na volantu představuje vizuální indikátor, kterým směrem je volant natočen.

Volant: ovladače řadicí páka, 24-polohový otočný volič, funkce ovladač se zpětnou vazbou, měkký gumový úchyt, stavová kontrolka LED, otáčení kola 900 stupňů

Pedály: funkce automatická kalibrace, úchytný systém na koberec

Požadovaný operační systém Microsoft Windows 7 / 8 / 8.1
Kabelové propojení
USB rozhraní
Navrženo pro Sony PlayStation 3, Sony PlayStation 4

Obsah balení: Logitech Driving Force G29 volant a pedály, napájecí adaptér

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní ovladače
Záruka: 24
Hmotnost: 7.72 kg
Platforma: PLAYSTATION 3/4
Připojení: USB
Počet směru pohybu: 24
Zpětná vazba: Ano
Počet pedálů: 3
Barva: ČERNÁ
Part Number: 941-000112

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: