SONICKÝ ZUBNÍ KARTÁČEK KID G TRUELIFE
Sonický zubní kartáček,TRUELIFE KID G,PN TLSBKG,,Časovač,Video animace,Počet pohybů až 48 000 pohybů/min,Měkké štětiny,Bez BPA a ftalátů,,2 hlavice Small,1 hlavice Medium,30 ks dětských nálepek,,Nabíjení 1× AAA baterie,Voděodolnost IPX7,,Rozměry(ŠxVxH) 1,9 × 18,2 × 1,9 cm,Hmotnost 24 g,Barva Bílá/Zelená,,Obsah balení,TrueLife SonicBrush Kid G,2 hlavice Small,1 hlavice Medium,Nálepky zvířátek,Manuál a bezpečnostní instrukce
Sonický zubní kartáček
TRUELIFE KID G
PN TLSBKG
Časovač
Video animace
Počet pohybů až 48 000 pohybů/min
Měkké štětiny
Bez BPA a ftalátů
2 hlavice Small
1 hlavice Medium
30 ks dětských nálepek
Nabíjení 1× AAA baterie
Voděodolnost IPX7
Rozměry(ŠxVxH) 1,9 × 18,2 × 1,9 cm
Hmotnost 24 g
Barva Bílá/Zelená
Obsah balení
TrueLife SonicBrush Kid G
2 hlavice Small
1 hlavice Medium
Nálepky zvířátek
Manuál a bezpečnostní instrukce
TRUELIFE KID G
PN TLSBKG
Časovač
Video animace
Počet pohybů až 48 000 pohybů/min
Měkké štětiny
Bez BPA a ftalátů
2 hlavice Small
1 hlavice Medium
30 ks dětských nálepek
Nabíjení 1× AAA baterie
Voděodolnost IPX7
Rozměry(ŠxVxH) 1,9 × 18,2 × 1,9 cm
Hmotnost 24 g
Barva Bílá/Zelená
Obsah balení
TrueLife SonicBrush Kid G
2 hlavice Small
1 hlavice Medium
Nálepky zvířátek
Manuál a bezpečnostní instrukce
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zubní kartáčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8594175356304 |
| Napájení: | BATERIE |
| Časovač: | Ano |
| Kartáčky v balení: | 3 KS |
| Počet pulsů za minutu: | 48 000 |
| Výška: | 18,2 cm |
| Šířka: | 1,9 cm |
| Hloubka: | 1,9 cm |
| Barva: | BÍLÁ/ZELENÁ |
| Hmotnost výrobku: | 24 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
