SONICKÝ ZUBNÍ KARTÁČEK K150 UV TRUELIFE
Sonický zubní kartáček,TRUELIFE K150 UV,PN TLSBK150UV,,Paměť,Časovač,Režim Clean, White, Massage,Počet pohybů až 80 000 pohybů/min,UV sterilizace,Bez BPA a ftalátů,,Výdrž baterie 45 dní (2× denně 2 minuty),Voděodolnost IPX7,,Rozměry(ŠxVxH) 2,7 × 25,3 × 2,7 cm,Hmotnost 175 g,Barva Černá,,Obsah balení,Kartáček SonicBrush K150 UV,Nabíjecí základna s UV sterilizátorem,3× hlavice K-series Standard, Sensitive, Whiten,Cestovní pouzdro,Adaptér,Návod
Sonický zubní kartáček
TRUELIFE K150 UV
PN TLSBK150UV
Paměť
Časovač
Režim Clean, White, Massage
Počet pohybů až 80 000 pohybů/min
UV sterilizace
Bez BPA a ftalátů
Výdrž baterie 45 dní (2× denně 2 minuty)
Voděodolnost IPX7
Rozměry(ŠxVxH) 2,7 × 25,3 × 2,7 cm
Hmotnost 175 g
Barva Černá
Obsah balení
Kartáček SonicBrush K150 UV
Nabíjecí základna s UV sterilizátorem
3× hlavice K-series Standard, Sensitive, Whiten
Cestovní pouzdro
Adaptér
Návod
TRUELIFE K150 UV
PN TLSBK150UV
Paměť
Časovač
Režim Clean, White, Massage
Počet pohybů až 80 000 pohybů/min
UV sterilizace
Bez BPA a ftalátů
Výdrž baterie 45 dní (2× denně 2 minuty)
Voděodolnost IPX7
Rozměry(ŠxVxH) 2,7 × 25,3 × 2,7 cm
Hmotnost 175 g
Barva Černá
Obsah balení
Kartáček SonicBrush K150 UV
Nabíjecí základna s UV sterilizátorem
3× hlavice K-series Standard, Sensitive, Whiten
Cestovní pouzdro
Adaptér
Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zubní kartáčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 8594175357523 |
| Napájení: | AKU |
| Počet funkcí: | 3 |
| Časovač: | Ano |
| Kartáčky v balení: | 3 KS |
| Počet pulsů za minutu: | 80 000 |
| Výška: | 25,3 cm |
| Šířka: | 2,7 cm |
| Hloubka: | 2,7 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 175 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
