SONICKÝ ZUBNÍ KARTÁČEK GL UV TRUELIFE
Sonický zubní kartáček,TRUELIFE GL UV,PN TLSBGLUV,,Paměť,Časovač,UV sterilizace,Počet pohybů až 80 000 pohybů/min,Režimy Clean, Sensitive, Massage, Whiten,3 hlavice,,Výdrž baterie 30 dnů (2x denně 2 minuty),Voděodolnost IPX7,,Rozměry(ŠxVxH) 2,8 × 25 × 2,9 cm,Hmotnost 120 g,Barva Bílá,,Obsah balení,Kartáček SonicBrush GL UV,Nabíjecí sklenice,3× hlavice UV-series Standard, Sensitive, Whiten,Cestovní pouzdro,Návod
Sonický zubní kartáček
TRUELIFE GL UV
PN TLSBGLUV
Paměť
Časovač
UV sterilizace
Počet pohybů až 80 000 pohybů/min
Režimy Clean, Sensitive, Massage, Whiten
3 hlavice
Výdrž baterie 30 dnů (2x denně 2 minuty)
Voděodolnost IPX7
Rozměry(ŠxVxH) 2,8 × 25 × 2,9 cm
Hmotnost 120 g
Barva Bílá
Obsah balení
Kartáček SonicBrush GL UV
Nabíjecí sklenice
3× hlavice UV-series Standard, Sensitive, Whiten
Cestovní pouzdro
Návod
TRUELIFE GL UV
PN TLSBGLUV
Paměť
Časovač
UV sterilizace
Počet pohybů až 80 000 pohybů/min
Režimy Clean, Sensitive, Massage, Whiten
3 hlavice
Výdrž baterie 30 dnů (2x denně 2 minuty)
Voděodolnost IPX7
Rozměry(ŠxVxH) 2,8 × 25 × 2,9 cm
Hmotnost 120 g
Barva Bílá
Obsah balení
Kartáček SonicBrush GL UV
Nabíjecí sklenice
3× hlavice UV-series Standard, Sensitive, Whiten
Cestovní pouzdro
Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zubní kartáčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 8594175356281 |
| Napájení: | AKU |
| Počet funkcí: | 4 |
| Časovač: | Ano |
| Kartáčky v balení: | 3 KS |
| Počet pulsů za minutu: | 80 000 |
| Výška: | 25 cm |
| Šířka: | 2,8 cm |
| Hloubka: | 2,9 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 120 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
