SONICKÝ ZUBNÍ KARTÁČEK COMPACT TRUELIFE
Sonický zubní kartáček,TRUELIFE Compact,PN TLSBCOMPACT,,Časovač,Paměť,Počet pohybů až 70 000 pohybů/min,Režimy Clean, Sensitive, Massage, Whiten,3 hlavice,,Výdrž baterie 30 dnů (2x denně 2 minuty),Voděodolnost IPX7,,Rozměry(ŠxVxH) 2,5 × 23,0 × 2,5 cm,Hmotnost kartáčku 100 g,Hmotnost kartáčku se základnou 166 g,Barva Bílá,,Obsah balení,Kartáček SonicBrush Compact,3 hlavice Standard, Sensitive, Whiten,Nabíjecí stanice s USB kabelem,Cestovní pouzdro,Návod,,
Sonický zubní kartáček
TRUELIFE Compact
PN TLSBCOMPACT
Časovač
Paměť
Počet pohybů až 70 000 pohybů/min
Režimy Clean, Sensitive, Massage, Whiten
3 hlavice
Výdrž baterie 30 dnů (2x denně 2 minuty)
Voděodolnost IPX7
Rozměry(ŠxVxH) 2,5 × 23,0 × 2,5 cm
Hmotnost kartáčku 100 g
Hmotnost kartáčku se základnou 166 g
Barva Bílá
Obsah balení
Kartáček SonicBrush Compact
3 hlavice Standard, Sensitive, Whiten
Nabíjecí stanice s USB kabelem
Cestovní pouzdro
Návod
TRUELIFE Compact
PN TLSBCOMPACT
Časovač
Paměť
Počet pohybů až 70 000 pohybů/min
Režimy Clean, Sensitive, Massage, Whiten
3 hlavice
Výdrž baterie 30 dnů (2x denně 2 minuty)
Voděodolnost IPX7
Rozměry(ŠxVxH) 2,5 × 23,0 × 2,5 cm
Hmotnost kartáčku 100 g
Hmotnost kartáčku se základnou 166 g
Barva Bílá
Obsah balení
Kartáček SonicBrush Compact
3 hlavice Standard, Sensitive, Whiten
Nabíjecí stanice s USB kabelem
Cestovní pouzdro
Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zubní kartáčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8594175353440 |
| Napájení: | AKU |
| Počet funkcí: | 4 |
| Časovač: | Ano |
| Kartáčky v balení: | 3 KS |
| Počet pulsů za minutu: | 70 000 |
| Výška: | 23 cm |
| Šířka: | 2,5 cm |
| Hloubka: | 2,5 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 166 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
