SONIC.ZUB. KARTÁČEK JUNIOR J100 TRUELIFE
Sonický zubní kartáček,TRUELIFE Junior J100,PN TLSBJJ100,,Paměť,Časovač,Video animace,Režim Slow, Medium, Fast,Počet pohybů až 56 000 pohybů/min,Měkké štětiny,Bez BPA a ftalátů,,Výdrž baterie 35 dní (2× denně 2 minuty),Voděodolnost IPX7,,Rozměry(ŠxVxH) 2,6 × 22,3 × 2,6 cm,Hmotnost 91 g,Barva Bílá,,Obsah balení,Kartáček SonicBrush Junior J100,Nabíjecí základna s USB kabelem,2× hlavice Junior series Soft,Cestovní pouzdro,4 barevné polepy,Návod
Sonický zubní kartáček
TRUELIFE Junior J100
PN TLSBJJ100
Paměť
Časovač
Video animace
Režim Slow, Medium, Fast
Počet pohybů až 56 000 pohybů/min
Měkké štětiny
Bez BPA a ftalátů
Výdrž baterie 35 dní (2× denně 2 minuty)
Voděodolnost IPX7
Rozměry(ŠxVxH) 2,6 × 22,3 × 2,6 cm
Hmotnost 91 g
Barva Bílá
Obsah balení
Kartáček SonicBrush Junior J100
Nabíjecí základna s USB kabelem
2× hlavice Junior series Soft
Cestovní pouzdro
4 barevné polepy
Návod
TRUELIFE Junior J100
PN TLSBJJ100
Paměť
Časovač
Video animace
Režim Slow, Medium, Fast
Počet pohybů až 56 000 pohybů/min
Měkké štětiny
Bez BPA a ftalátů
Výdrž baterie 35 dní (2× denně 2 minuty)
Voděodolnost IPX7
Rozměry(ŠxVxH) 2,6 × 22,3 × 2,6 cm
Hmotnost 91 g
Barva Bílá
Obsah balení
Kartáček SonicBrush Junior J100
Nabíjecí základna s USB kabelem
2× hlavice Junior series Soft
Cestovní pouzdro
4 barevné polepy
Návod
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zubní kartáčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8594175357592 |
| Napájení: | AKU |
| Počet funkcí: | 3 |
| Časovač: | Ano |
| Kartáčky v balení: | 2 KS |
| Počet pulsů za minutu: | 56 000 |
| Výška: | 22,3 cm |
| Šířka: | 2,6 cm |
| Hloubka: | 2,6 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 91 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
