IO SERIES 9 ZUBNÍ KARTÁČEK BLACK ORAL-B
Magnetický zubní kartáček,Oral-B iO9 Black Special Edition,,Určení: Pro dospělé,Kartáčky v balení: 1,Počet funkcí: 7,Počet rychlostí: 1,Časovač,Funkce AI,Smart,Displej,Úložný prostor,Napájení: Aku,Typ baterie: Akumulátor,,Barva: Černá,Výška: 25,3 cm,Šířka: 10 cm,Hloubka: 17,8 cm,Hmotnost: 719 g,
Magnetický zubní kartáček
Oral-B iO9 Black Special Edition
Určení: Pro dospělé
Kartáčky v balení: 1
Počet funkcí: 7
Počet rychlostí: 1
Časovač
Funkce AI
Smart
Displej
Úložný prostor
Napájení: Aku
Typ baterie: Akumulátor
Barva: Černá
Výška: 25,3 cm
Šířka: 10 cm
Hloubka: 17,8 cm
Hmotnost: 719 g
Oral-B iO9 Black Special Edition
Určení: Pro dospělé
Kartáčky v balení: 1
Počet funkcí: 7
Počet rychlostí: 1
Časovač
Funkce AI
Smart
Displej
Úložný prostor
Napájení: Aku
Typ baterie: Akumulátor
Barva: Černá
Výška: 25,3 cm
Šířka: 10 cm
Hloubka: 17,8 cm
Hmotnost: 719 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zubní kartáčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 8700216868563 |
| Napájení: | AKU |
| Počet funkcí: | 7 |
| Časovač: | Ano |
| Počet rychlostí: | 1 |
| Úložný prostor: | Ano |
| Funkce AI: | ANO |
| Smart: | Ano |
| Kartáčky v balení: | 1 KS |
| Výška: | 25,3 cm |
| Šířka: | 10 cm |
| Hloubka: | 17,8 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 719 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
