HX4031/21 SONICARE ZUB. KARTÁČEK PHILIPS
Zubní kartáček,Philips HX4031/21 Sonicare,,3 stupně intenzity,Vysoká - Chcete-li zlepšit čištění,Nízká - Pro citlivé zuby a dásně,Střední - Pro každodenní čištění,,Odstraňování zubního plaku,Tenký ergonomický design,Zacvakávací hlavice kartáčku,Indikátor baterie,Prosvětlená ikona udává životnost baterie,Časovač,Funkce SmarTimer a QuadPacer,,Baterie nabíjecí,Provozní doba (od plného nabití do vybití) 14 dní,Pohotovostní režim bez displeje <0,5 W (automaticky do 1 minuty),Typ baterie Lithium-iontová,,Balení obsahuje,1 nabíjecí kartáček 3100,1 hlavice Optimal White W,1 nabíječka USB
Zubní kartáček
Philips HX4031/21 Sonicare
3 stupně intenzity
Vysoká - Chcete-li zlepšit čištění
Nízká - Pro citlivé zuby a dásně
Střední - Pro každodenní čištění
Odstraňování zubního plaku
Tenký ergonomický design
Zacvakávací hlavice kartáčku
Indikátor baterie
Prosvětlená ikona udává životnost baterie
Časovač
Funkce SmarTimer a QuadPacer
Baterie nabíjecí
Provozní doba (od plného nabití do vybití) 14 dní
Pohotovostní režim bez displeje <0,5 W (automaticky do 1 minuty)
Typ baterie Lithium-iontová
Balení obsahuje
1 nabíjecí kartáček 3100
1 hlavice Optimal White W
1 nabíječka USB
Philips HX4031/21 Sonicare
3 stupně intenzity
Vysoká - Chcete-li zlepšit čištění
Nízká - Pro citlivé zuby a dásně
Střední - Pro každodenní čištění
Odstraňování zubního plaku
Tenký ergonomický design
Zacvakávací hlavice kartáčku
Indikátor baterie
Prosvětlená ikona udává životnost baterie
Časovač
Funkce SmarTimer a QuadPacer
Baterie nabíjecí
Provozní doba (od plného nabití do vybití) 14 dní
Pohotovostní režim bez displeje <0,5 W (automaticky do 1 minuty)
Typ baterie Lithium-iontová
Balení obsahuje
1 nabíjecí kartáček 3100
1 hlavice Optimal White W
1 nabíječka USB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zubní kartáčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8720689042260 |
| Napájení: | AKU |
| Počet funkcí: | 2 |
| Časovač: | Ano |
| Počet rychlostí: | 3 |
| Smart: | Ano |
| Kartáčky v balení: | 1 KS |
| Výška: | 22 cm |
| Šířka: | 10,8 cm |
| Hloubka: | 5,5 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 344 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
