Sada koupelnová (závěs 180x180cm, předložka 40x60cm) mix barev
mix barev: béžová, šedá, černá
Sada koupelnová (závěs 180 x 180 cm, předložka 40 x 60 cm) mix barev.
sada obsahuje:
- 1 x závěs
rozměry: 180 x 180 cm
materiál: PEVA
- 1 x předložka
rozměry: 40 x 60 cm
- 12 x háčky
materiál: plast
mix barev: béžová, šedá, černá
sada obsahuje:
- 1 x závěs
rozměry: 180 x 180 cm
materiál: PEVA
- 1 x předložka
rozměry: 40 x 60 cm
- 12 x háčky
materiál: plast
mix barev: béžová, šedá, černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěs |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 8721037659000 |
| Výška přepravní: | 46cm |
| Šířka přepravní: | 6,5cm |
| Hloubka přepravní: | 17cm |
| Barva: | |
| Objem přepravní: | 5,083dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,48kg |
| Výška: | 0cm |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0cm |
| Licence: | |
| Průměr: | cm |
| Elektroodpad: | |
| Zobrazení času: | |
| Určení nábytku: | |
| Listingový popis: | |
| Výbava: | |
| Typ: | |
| Typ strojku: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
