GLADIUS ZASTŘIHOVAČ ORAVA

Kód: 41016061
429 Kč
Skladem
Zastřihovač nosních a ušních chloupků,Orava Gladius,,Jednoduché ovládání a údržba,Velmi tichý chod,Rychlé nabíjení,Zabudovaný akumulátor,,Chloupky v nose a v uších představují pro mnohé problém, nepůsobí velmi esteticky, přesto není vhodné je zcela odstranit-epilací, protože chrání citlivá místa před prachem a znečištěním, vytvářejí jakýsi filtr. A právě proto jsou vhodné na jejich jemné odstranění zastřihovače.,Zastřihovač nosních a ušních chloupků Gladius pro snadnou manipulaci je vyroben ve tvaru pera. Disponuje odnímatelnou hlavicí a tím usnadňuje jeho čištění. Zabudovaný akumulátor je nab

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zastřihovač nosních a ušních chloupků
Orava Gladius

Jednoduché ovládání a údržba
Velmi tichý chod
Rychlé nabíjení
Zabudovaný akumulátor

Chloupky v nose a v uších představují pro mnohé problém, nepůsobí velmi esteticky, přesto není vhodné je zcela odstranit-epilací, protože chrání citlivá místa před prachem a znečištěním, vytvářejí jakýsi filtr. A právě proto jsou vhodné na jejich jemné odstranění zastřihovače.
Zastřihovač nosních a ušních chloupků Gladius pro snadnou manipulaci je vyroben ve tvaru pera. Disponuje odnímatelnou hlavicí a tím usnadňuje jeho čištění. Zabudovaný akumulátor je nabitý již za 5 minut a následně v provozu 20 minut.

Baterie Li-ion 2,4 V, 60 mAh
Hlučnost max. 45 dB
Rozměry 1,5 × 14,8 × 1,5 cm
Hmotnost 30 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Zastřihovače
Záruka: 24
Hmotnost: 0.88 kg
Napájení: AKU
Výměnné nástavce: Ne
Určeno na: CHLOUPKY
Doba provozu (aku): 20 min
Výška: 1,5 cm
Šířka: 14,8 cm
Hloubka: 1,5 cm
Barva: ČERNÁ
Hmotnost výrobku: 30 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: