WC souprava kul.PH, pr.kart.8,5cm 4322
Plastová WC souprava je nezbytným doplňkem na každé toaletě.
WC souprava kulatá, PH, pr. kartáče 8,5 cm, 4322.
průměr kartáče: 8,5 cm
materiál: plast
Plastová WC souprava je nezbytným doplňkem na každé toaletě.
průměr kartáče: 8,5 cm
materiál: plast
Plastová WC souprava je nezbytným doplňkem na každé toaletě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC souprava kulatá |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8593534430082 |
| Šířka přepravní: | 13cm |
| Výška přepravní: | 39cm |
| Hloubka přepravní: | 13cm |
| Objem přepravní: | 6,591dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,159kg |
| Pozor křehké: | |
| Barva: | bílá |
| Výška: | 0cm |
| Materiál: | plast |
| Hmotnost: | 0kg |
| Šířka: | 0cm |
| Objem: | 0l |
| Hloubka: | 0cm |
| Průměr: | cm |
| Listingový popis: | |
| Zařazení - koše: | |
| K umyvadlu: | |
| Zařazení bath cup: | |
| Koš na prádlo: | |
| Koupelna typ: | |
| Zařazení - koupelnové doplňky: | |
| Koupelnová předložka: | |
| Zařazení - hygiena: | |
| Zařazení - stojany a držáky: | |
| Zařazení - WC: | Ano |
| K vaně, sprše: | |
| Typ koupelnového doplňku: | WC štětka |
| Zařazení - péče o zuby: | |
| Zařazení - péče o nehty: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
