Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysokotlaké a parní čističe |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 9.5 kg |
| EAN: | 3165140883795 |
| Motor: | ELEKTROMOTOR |
| Maximální tlak: | 135 MPa |
| Průtok: | 8 l |
| Výška: | 36,3 cm |
| Šířka: | 37,5 cm |
| Hloubka: | 44,6 cm |
| Part Number: | 0.600.8A7.C00 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
