WHK2 6553 X5E CHLADNIČKA KOMBI WHIRLPOOL
Informační list výrobku
Lednice s mrazákem,Whirlpool WHK2 6553 X5E,,Základní informace:,- Druh spotřebiče: Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole,- Typ konstrukce: Volně stojící,- Energetická třída: D,- Barva spotřebiče: Nerez,- Typ ovládání: Dotykový displej na dveřích,- Počet dveří / zón / komor: 2 teplotní zóny,- Speciální konstrukční prvky: Možnost otočení otevírání dveří,,Účinnost:,- Objem chladničky: 401 l,- Objem mrazničky: 150 l,- Spotřeba energie (cyklus / rok): 240 kWh/rok,- Mrazicí kapacita: 7 kg/24 h,- Odolnost proti výpadku napájení: 14 h,- Hlučnost: 35 dB,,Ovládání:,- Typ ovládání: Dotykový displej na
Lednice s mrazákem
Whirlpool WHK2 6553 X5E
Základní informace:
- Druh spotřebiče: Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole
- Typ konstrukce: Volně stojící
- Energetická třída: D
- Barva spotřebiče: Nerez
- Typ ovládání: Dotykový displej na dveřích
- Počet dveří / zón / komor: 2 teplotní zóny
- Speciální konstrukční prvky: Možnost otočení otevírání dveří
Účinnost:
- Objem chladničky: 401 l
- Objem mrazničky: 150 l
- Spotřeba energie (cyklus / rok): 240 kWh/rok
- Mrazicí kapacita: 7 kg/24 h
- Odolnost proti výpadku napájení: 14 h
- Hlučnost: 35 dB
Ovládání:
- Typ ovládání: Dotykový displej na dveřích
- Ukazatel konce cyklu / provozu: Zvukový alarm otevřených dveří
Programy:
- Funkce:
- Fast Freezing (rychlé mrazení)
- Režim Holiday (úsporný režim)
- Monitoring teploty (6. SMYSL)
- Regulace vlhkosti (ProFresh)
- Stabilizace teploty (FreshLock)
Vlastnosti:
- Beznámrazový systém No Frost: Dvouokruhový systém chlazení
- Funkce proti vlhkosti: ProFresh
- Funkce proti výkyvům teploty: FreshLock
- Funkce proti námraze: NoFrost
Výbava:
- Typ polic / zásuvek: SpaceManagement přihrádky
Technické parametry:
- Rozměry (Š × V × H): 78 × 187.7 × 76 cm
Whirlpool WHK2 6553 X5E
Základní informace:
- Druh spotřebiče: Kombinovaná chladnička s mrazničkou dole
- Typ konstrukce: Volně stojící
- Energetická třída: D
- Barva spotřebiče: Nerez
- Typ ovládání: Dotykový displej na dveřích
- Počet dveří / zón / komor: 2 teplotní zóny
- Speciální konstrukční prvky: Možnost otočení otevírání dveří
Účinnost:
- Objem chladničky: 401 l
- Objem mrazničky: 150 l
- Spotřeba energie (cyklus / rok): 240 kWh/rok
- Mrazicí kapacita: 7 kg/24 h
- Odolnost proti výpadku napájení: 14 h
- Hlučnost: 35 dB
Ovládání:
- Typ ovládání: Dotykový displej na dveřích
- Ukazatel konce cyklu / provozu: Zvukový alarm otevřených dveří
Programy:
- Funkce:
- Fast Freezing (rychlé mrazení)
- Režim Holiday (úsporný režim)
- Monitoring teploty (6. SMYSL)
- Regulace vlhkosti (ProFresh)
- Stabilizace teploty (FreshLock)
Vlastnosti:
- Beznámrazový systém No Frost: Dvouokruhový systém chlazení
- Funkce proti vlhkosti: ProFresh
- Funkce proti výkyvům teploty: FreshLock
- Funkce proti námraze: NoFrost
Výbava:
- Typ polic / zásuvek: SpaceManagement přihrádky
Technické parametry:
- Rozměry (Š × V × H): 78 × 187.7 × 76 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vícedvéřové chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 112 kg |
| EAN: | 8003437063343 |
| Energetická třída: | D |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | MRAZÁK DOLE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 551 l |
| Emisní třída hluku: | B |
| Displej: | ANO |
| Objem chladničky: | 401 l |
| Objem mrazáku: | 150 l |
| Smart: | Ne |
| Retro: | Ne |
| Prázdninový režim: | Ne |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2243303 |
| Počet polic lednice: | 5 |
| Materiál police: | SKLENĚNÉ |
| Antibakteriální úprava: | Ne |
| Počet přihrádek mrazničky: | 2 |
| RETRO: | Ne |
| SMART: | Ne |
| No frost: | Ano |
| Napojení vody: | Ne |
| Mrazící výkon: | 7 kg/den |
| Akumulační doba: | 14 h |
| Ukazatel teploty: | Ano |
| Dveře ve dveřích: | Ne |
| Zásobník na vodu: | Ne |
| Super chlazení: | Ne |
| Výška s obalem: | 1 986 mm |
| Šířka s obalem: | 844 mm |
| Hloubka s obalem: | 800 mm |
| Hmotnost s obalem: | 112 000 g |
| Biofresh (Nulová) zóna: | Ne |
| Super mrazení: | Ano |
| Zaměnitelné otevírání: | ANO (SERVIS) |
| Hlučnost: | 35 dB |
| Klimatická třída: | SN_N_ST_T |
| Výška: | 187,7 cm |
| Šířka: | 78 cm |
| Hloubka: | 76 cm |
| Barva: | NEREZ |
| Hmotnost výrobku: | 105 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
