RB5P410SAFA CHLADNIČKA KOMBI HISENSE
Informační list výrobku
Kombinovaná lednice,HISENSE RB5P410SAFA,,Netto objem chladničky (l) 253 l,Netto objem mrazničky (l) 130 l,Třída energetické účinnosti A,Netto objem ostatních prostorů s jinou teplotou (l) 30 l,Mrazící výkon (v kg/24 h) 16 Kg/24h,Klimatická třída N, T, ST, SN,Emise hluku šířeného vzduchem vyjádřené v dB(A) re 1 pW, zaokrouhlené na nejbližší celé číslo 29 dB re 1 pW,,Metal Cooling,AdaptTech,Total NoFrost,CrispZone,HumidityControl,XXL SpaceBox,Funkce SuperCool,Multiflow 360°,Invertorový kompresor,LED display,Funkce FastFreeze,Police na láhve ve dveřích,LED osvětlení ze stropu,SensoTech přepínač,S
Kombinovaná lednice
HISENSE RB5P410SAFA
Netto objem chladničky (l) 253 l
Netto objem mrazničky (l) 130 l
Třída energetické účinnosti A
Netto objem ostatních prostorů s jinou teplotou (l) 30 l
Mrazící výkon (v kg/24 h) 16 Kg/24h
Klimatická třída N, T, ST, SN
Emise hluku šířeného vzduchem vyjádřené v dB(A) re 1 pW, zaokrouhlené na nejbližší celé číslo 29 dB re 1 pW
Metal Cooling
AdaptTech
Total NoFrost
CrispZone
HumidityControl
XXL SpaceBox
Funkce SuperCool
Multiflow 360°
Invertorový kompresor
LED display
Funkce FastFreeze
Police na láhve ve dveřích
LED osvětlení ze stropu
SensoTech přepínač
Slot-in system
Konvertibilní zásuvka Convert ZeroZone
Výška výrobku 2030 mm
Šířka výrobku 595 mm
Hloubka výrobku 658 mm
váha 81,0 kg
Výška zabaleného spotřebiče 2100 mm
Šířka zabaleného spotřebiče 655 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 725 mm
HISENSE RB5P410SAFA
Netto objem chladničky (l) 253 l
Netto objem mrazničky (l) 130 l
Třída energetické účinnosti A
Netto objem ostatních prostorů s jinou teplotou (l) 30 l
Mrazící výkon (v kg/24 h) 16 Kg/24h
Klimatická třída N, T, ST, SN
Emise hluku šířeného vzduchem vyjádřené v dB(A) re 1 pW, zaokrouhlené na nejbližší celé číslo 29 dB re 1 pW
Metal Cooling
AdaptTech
Total NoFrost
CrispZone
HumidityControl
XXL SpaceBox
Funkce SuperCool
Multiflow 360°
Invertorový kompresor
LED display
Funkce FastFreeze
Police na láhve ve dveřích
LED osvětlení ze stropu
SensoTech přepínač
Slot-in system
Konvertibilní zásuvka Convert ZeroZone
Výška výrobku 2030 mm
Šířka výrobku 595 mm
Hloubka výrobku 658 mm
váha 81,0 kg
Výška zabaleného spotřebiče 2100 mm
Šířka zabaleného spotřebiče 655 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 725 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vícedvéřové chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 83.5 kg |
| EAN: | 3838783099846 |
| Energetická třída: | A |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | MRAZÁK DOLE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 413 l |
| Emisní třída hluku: | A |
| Displej: | LED |
| Objem chladničky: | 283 l |
| Objem mrazáku: | 130 l |
| Speciální funkce: | 0° FRESH BOX, CONVERT ZERO ZON |
| Roční spotřeba energie: | 116 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2560346 |
| Počet polic lednice: | 5 |
| Počet přihrádek mrazničky: | 4 |
| No frost: | Ano |
| Mrazící výkon: | 16 kg/den |
| Ukazatel teploty: | LED DISPLEJ |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 2 100 mm |
| Šířka s obalem: | 655 mm |
| Hloubka s obalem: | 725 mm |
| Biofresh (Nulová) zóna: | Ano |
| Super mrazení: | Ano |
| Zaměnitelné otevírání: | ANO (ZÁKAZNÍK) |
| Hlučnost: | 29 dB |
| Klimatická třída: | SN_N_ST_T |
| Výška: | 203 cm |
| Šířka: | 59,5 cm |
| Hloubka: | 65,8 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 81 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
