PCSI 270 DNX KOMB. CHLADNIČKA PHILCO
Informační list výrobku
Kombinovaná chladnička,Philco PCSI 270 DNW,,Energetická třída D,Volně stojící,Mrazák dole,Počet dveří 2,Celkový objem 270 l,Emisní třída hluku C,Objem chladničky 199 l,Objem mrazáku 71 l,Roční spotřeba energie 175 kWh,Počet polic lednice 3,Materiál police skleněné,Antibakteriální úprava,Počet přihrádek mrazničky 3,No frost,Mrazící výkon 3,5 kg/den,Akumulační doba 10 h,Ukazatel teploty,Super chlazení,Zaměnitelné otevírání,Hlučnost 38 dB,Klimatická třída N,ST,Rozměry (VxŠxH) 180 x 54,5 x 62,5 cm,Barva nerez,Hmotnost 58 kg,Displej,
Kombinovaná chladnička
Philco PCSI 270 DNW
Energetická třída D
Volně stojící
Mrazák dole
Počet dveří 2
Celkový objem 270 l
Emisní třída hluku C
Objem chladničky 199 l
Objem mrazáku 71 l
Roční spotřeba energie 175 kWh
Počet polic lednice 3
Materiál police skleněné
Antibakteriální úprava
Počet přihrádek mrazničky 3
No frost
Mrazící výkon 3,5 kg/den
Akumulační doba 10 h
Ukazatel teploty
Super chlazení
Zaměnitelné otevírání
Hlučnost 38 dB
Klimatická třída N,ST
Rozměry (VxŠxH) 180 x 54,5 x 62,5 cm
Barva nerez
Hmotnost 58 kg
Displej
Philco PCSI 270 DNW
Energetická třída D
Volně stojící
Mrazák dole
Počet dveří 2
Celkový objem 270 l
Emisní třída hluku C
Objem chladničky 199 l
Objem mrazáku 71 l
Roční spotřeba energie 175 kWh
Počet polic lednice 3
Materiál police skleněné
Antibakteriální úprava
Počet přihrádek mrazničky 3
No frost
Mrazící výkon 3,5 kg/den
Akumulační doba 10 h
Ukazatel teploty
Super chlazení
Zaměnitelné otevírání
Hlučnost 38 dB
Klimatická třída N,ST
Rozměry (VxŠxH) 180 x 54,5 x 62,5 cm
Barva nerez
Hmotnost 58 kg
Displej
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vícedvéřové chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 65 kg |
| EAN: | 8590669366095 |
| Energetická třída: | D |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | MRAZÁK DOLE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 270 l |
| Emisní třída hluku: | C |
| Displej: | ANO |
| Objem chladničky: | 199 l |
| Objem mrazáku: | 71 l |
| Smart: | Ne |
| Retro: | Ne |
| Prázdninový režim: | Ne |
| Roční spotřeba energie: | 175 kWh |
| Počet polic lednice: | 3 |
| Materiál police: | SKLENĚNÉ |
| Antibakteriální úprava: | Ano |
| Počet přihrádek mrazničky: | 3 |
| RETRO: | Ne |
| SMART: | Ne |
| No frost: | Ano |
| Napojení vody: | Ne |
| Mrazící výkon: | 3,5 kg/den |
| Akumulační doba: | 10 h |
| Ukazatel teploty: | Ano |
| Dveře ve dveřích: | Ne |
| Zásobník na vodu: | Ne |
| Výrobník ledu: | Ne |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 1 855 mm |
| Šířka s obalem: | 585 mm |
| Hloubka s obalem: | 650 mm |
| Hmotnost s obalem: | 65 000 g |
| Super mrazení: | Ne |
| Zaměnitelné otevírání: | ANO (ZÁKAZNÍK) |
| Hlučnost: | 38 dB |
| Klimatická třída: | N,ST |
| Výška: | 180 cm |
| Šířka: | 54,5 cm |
| Hloubka: | 62,5 cm |
| Barva: | NEREZ |
| Hmotnost výrobku: | 58 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
