NRK620EAW4 CHLADNIČKA KOMBI GORENJE
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vícedvéřové chladničky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 70 kg |
| EAN: | 3838783089649 |
| Energetická třída: | E |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | MRAZÁK DOLE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 336 l |
| Emisní třída hluku: | C |
| Displej: | LED |
| Objem chladničky: | 238 l |
| Objem mrazáku: | 98 l |
| Speciální funkce: | NOFROST, MULTIFLOW, FRESHZONE |
| Prázdninový režim: | Ano |
| Roční spotřeba energie: | 247 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2454452 |
| Počet polic lednice: | 4 |
| Antibakteriální úprava: | Ano |
| Počet přihrádek mrazničky: | 3 |
| No frost: | Ano |
| Mrazící výkon: | 6 kg/den |
| Akumulační doba: | 10 h |
| Ukazatel teploty: | Ano |
| Výška s obalem: | 2 079 mm |
| Šířka s obalem: | 645 mm |
| Hloubka s obalem: | 628 mm |
| Biofresh (Nulová) zóna: | Ano |
| Super mrazení: | Ano |
| Zaměnitelné otevírání: | ANO (SERVIS) |
| Hlučnost: | 39 dB |
| Klimatická třída: | SN,N,ST |
| Výška: | 204 cm |
| Šířka: | 59,5 cm |
| Hloubka: | 59 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 64 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

