POB 759 TSB vestavná trouba PHILCO
Informační list výrobku
Vestavná trouba,PHILCO POB 759 B,,Energetická třída A,Mximální příkon 3,1 kW,Napájení 230 V,Objem 78 l,,Gril,Horkovzdušný ohřev,Rozmrazování,Boční drátěné rošty,Teleskopické výsuvy,Soft close (pomalé dovířání dvířek),3 pečící programy s podporou páry (SteamBase),Dětská pojistka (displej),Programátor (časovač),Typ čištění - parní,Počet programů 9,,Počet programů:,Rozmrazování,Horkovzdušné pečení,Spodní pečení,Statické pečení (horní + spodní),Horní + spodní + Ventilátor,Horkovzduch + spodní,Super Gril (gril+horní),Super gril + ventilátor,3D pečení (horní + spodní + horkovzduch),,Příslušenství:,P
Vestavná trouba
PHILCO POB 759 B
Energetická třída A
Mximální příkon 3,1 kW
Napájení 230 V
Objem 78 l
Gril
Horkovzdušný ohřev
Rozmrazování
Boční drátěné rošty
Teleskopické výsuvy
Soft close (pomalé dovířání dvířek)
3 pečící programy s podporou páry (SteamBase)
Dětská pojistka (displej)
Programátor (časovač)
Typ čištění - parní
Počet programů 9
Počet programů:
Rozmrazování
Horkovzdušné pečení
Spodní pečení
Statické pečení (horní + spodní)
Horní + spodní + Ventilátor
Horkovzduch + spodní
Super Gril (gril+horní)
Super gril + ventilátor
3D pečení (horní + spodní + horkovzduch)
Příslušenství:
Počet hlubokých plechů 1x
Počet mělkých plechů 1x
Rošt drátěný 1x
Rozměry:
Váha 35,71 kg
Výška 59,5 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 57,5 cm
PHILCO POB 759 B
Energetická třída A
Mximální příkon 3,1 kW
Napájení 230 V
Objem 78 l
Gril
Horkovzdušný ohřev
Rozmrazování
Boční drátěné rošty
Teleskopické výsuvy
Soft close (pomalé dovířání dvířek)
3 pečící programy s podporou páry (SteamBase)
Dětská pojistka (displej)
Programátor (časovač)
Typ čištění - parní
Počet programů 9
Počet programů:
Rozmrazování
Horkovzdušné pečení
Spodní pečení
Statické pečení (horní + spodní)
Horní + spodní + Ventilátor
Horkovzduch + spodní
Super Gril (gril+horní)
Super gril + ventilátor
3D pečení (horní + spodní + horkovzduch)
Příslušenství:
Počet hlubokých plechů 1x
Počet mělkých plechů 1x
Rošt drátěný 1x
Rozměry:
Váha 35,71 kg
Výška 59,5 cm
Šířka 59,5 cm
Hloubka 57,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné trouby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 38.5 kg |
| EAN: | 8590669375080 |
| Energetická třída: | A |
| Provedení: | SAMOSTATNÁ |
| Objem: | 78 l |
| Parní ohřev: | Ne |
| Mikrovlnný ohřev: | Ne |
| Počet funkcí: | 9 |
| Smart: | Ne |
| Gril: | Ano |
| Retro: | Ne |
| Horký vzduch: | Ano |
| Vysouvání plechu: | TELESKOPICKÉ |
| Čištění trouby: | PARA |
| SMART: | Ne |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Samočištění: | Ne |
| Teplotní sonda: | Ne |
| Displej: | Ano |
| Minutka: | Ano |
| Kruhové těleso: | Ano |
| Auto rozmrazování: | Ne |
| Výška: | 59,5 cm |
| Šířka: | 59,5 cm |
| Hloubka: | 57,5 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH): | 59 x 56 x 55,5 cm |
| Hmotnost výrobku: | 35,71 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
