BOSB6737E06X TROUBA VESTAVNÁ GORENJE
Informační list výrobku
Vestavná trouba,GORENJE BOSB6737E06X,,Compact Door – dvojité zasklení dveří trouby s reflexní vrstvou,SoftOpen a GentleClose závěs dveří,Multifunkční trouba BigSpace - 77 l Extra velká využitelná pečící plocha,TouchFree úprava nerezových částí proti otiskům prstů,Maximální teplota 300 °C,Dynamické chlazení trouby DC+,HomeMade Plus tvar trouby,SuperSize,GentleBake pomalé pečení,FastPreheat rychlý předehřev trouby,Velké grilovací těleso,AirFry zdravé fritování,FrozenBake program pro hotová a mražená jídla,Osvětlení trouby,Program Pizza,Automatické gratinování,PerfectGrill dvojité grilovací těles
Vestavná trouba
GORENJE BOSB6737E06X
Compact Door – dvojité zasklení dveří trouby s reflexní vrstvou
SoftOpen a GentleClose závěs dveří
Multifunkční trouba BigSpace - 77 l Extra velká využitelná pečící plocha
TouchFree úprava nerezových částí proti otiskům prstů
Maximální teplota 300 °C
Dynamické chlazení trouby DC+
HomeMade Plus tvar trouby
SuperSize
GentleBake pomalé pečení
FastPreheat rychlý předehřev trouby
Velké grilovací těleso
AirFry zdravé fritování
FrozenBake program pro hotová a mražená jídla
Osvětlení trouby
Program Pizza
Automatické gratinování
PerfectGrill dvojité grilovací těleso
EcoEmail – vysoce kvalitní smalt trouby a plechů
Icon led display
Výška spotřebiče (mm) 595 mm
Šířka spotřebiče (mm) 595 mm
Hloubka spotřebiče (mm) 564 mm
Výška zabaleného spotřebiče (mm) 660 mm
Šířka zabaleného spotřebiče (mm) 620 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče (mm) 675 mm
Minimální výška otvoru pro vestavění (mm) 590 mm
Maximální výška otvoru pro vestavění (mm) 600 mm
Minimální šířka otvoru pro vestavění (mm) 560 mm
Maximální šířka otvoru pro vestavění (mm) 564 mm
Hloubka otvoru pro vestavění (mm) 550 mm
Netto váha (kg) 28,0 Kg
Brutto váha (kg) 30,0 Kg
Výkon grilu 2300 W
Spotřeba energie (konvenční tepelná funkce) 0,97 kWh
Hlučnost trouby 42 db(A)re 1 pW
Spotřeba energie (nucená konvekce vzduchu) 0,82 kWh
GORENJE BOSB6737E06X
Compact Door – dvojité zasklení dveří trouby s reflexní vrstvou
SoftOpen a GentleClose závěs dveří
Multifunkční trouba BigSpace - 77 l Extra velká využitelná pečící plocha
TouchFree úprava nerezových částí proti otiskům prstů
Maximální teplota 300 °C
Dynamické chlazení trouby DC+
HomeMade Plus tvar trouby
SuperSize
GentleBake pomalé pečení
FastPreheat rychlý předehřev trouby
Velké grilovací těleso
AirFry zdravé fritování
FrozenBake program pro hotová a mražená jídla
Osvětlení trouby
Program Pizza
Automatické gratinování
PerfectGrill dvojité grilovací těleso
EcoEmail – vysoce kvalitní smalt trouby a plechů
Icon led display
Výška spotřebiče (mm) 595 mm
Šířka spotřebiče (mm) 595 mm
Hloubka spotřebiče (mm) 564 mm
Výška zabaleného spotřebiče (mm) 660 mm
Šířka zabaleného spotřebiče (mm) 620 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče (mm) 675 mm
Minimální výška otvoru pro vestavění (mm) 590 mm
Maximální výška otvoru pro vestavění (mm) 600 mm
Minimální šířka otvoru pro vestavění (mm) 560 mm
Maximální šířka otvoru pro vestavění (mm) 564 mm
Hloubka otvoru pro vestavění (mm) 550 mm
Netto váha (kg) 28,0 Kg
Brutto váha (kg) 30,0 Kg
Výkon grilu 2300 W
Spotřeba energie (konvenční tepelná funkce) 0,97 kWh
Hlučnost trouby 42 db(A)re 1 pW
Spotřeba energie (nucená konvekce vzduchu) 0,82 kWh
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné trouby |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 30 kg |
| EAN: | 3838782505645 |
| Energetická třída: | A |
| Provedení: | SAMOSTATNÁ |
| Objem: | 77 l |
| Parní ohřev: | Ano |
| Počet funkcí: | 12 |
| Gril: | Ano |
| Ventilátor: | Ano |
| Certifikační instituce: | EC |
| Horký vzduch: | Ano |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 1230738 |
| Vysouvání plechu: | TELESKOPICKÉ |
| Čištění trouby: | PARA |
| Dětská pojistka: | Ano |
| Minutka: | Ano |
| Kruhové těleso: | Ano |
| Auto rozmrazování: | Ano |
| Výška s obalem: | 595 mm |
| Šířka s obalem: | 620 mm |
| Hloubka s obalem: | 675 mm |
| Výška: | 59,5 cm |
| Šířka: | 59,5 cm |
| Hloubka: | 56,4 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH): | 56-56,4 x 59-60 x 55 |
| Hmotnost výrobku: | 28 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
