PDI 1469 BTBIT myčka nádobí PHILCO
Informační list výrobku
Vestavná myčka,Philco PDI 1469 BTBIT,,Energetická třída B,Počet sad nádobí 14,Spotřeba energie (100 cyklů) 65,Spotřeba na ECO program 0,645,Spotřeba vody (cyklus/l) 9,Doba trvání ECO programu 3h:27min,Hlučnost (dB) 44,Třída emisí hluku B,,Počet programů 9,Počet teplot 6,Aqua-stop (proti úniku vody),Poloviční náplň / Zónové mytí,Odložený start,Světelný indikátor na podlahu,Auto program (sensor naplění),Nastavitelný horní koš,Displej,Dotykové ovládání,,Váha 41,7 kg,Výška 82 cm,Šířka 59,8 cm,Hloubka 55 cm
Vestavná myčka
Philco PDI 1469 BTBIT
Energetická třída B
Počet sad nádobí 14
Spotřeba energie (100 cyklů) 65
Spotřeba na ECO program 0,645
Spotřeba vody (cyklus/l) 9
Doba trvání ECO programu 3h:27min
Hlučnost (dB) 44
Třída emisí hluku B
Počet programů 9
Počet teplot 6
Aqua-stop (proti úniku vody)
Poloviční náplň / Zónové mytí
Odložený start
Světelný indikátor na podlahu
Auto program (sensor naplění)
Nastavitelný horní koš
Displej
Dotykové ovládání
Váha 41,7 kg
Výška 82 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 55 cm
Philco PDI 1469 BTBIT
Energetická třída B
Počet sad nádobí 14
Spotřeba energie (100 cyklů) 65
Spotřeba na ECO program 0,645
Spotřeba vody (cyklus/l) 9
Doba trvání ECO programu 3h:27min
Hlučnost (dB) 44
Třída emisí hluku B
Počet programů 9
Počet teplot 6
Aqua-stop (proti úniku vody)
Poloviční náplň / Zónové mytí
Odložený start
Světelný indikátor na podlahu
Auto program (sensor naplění)
Nastavitelný horní koš
Displej
Dotykové ovládání
Váha 41,7 kg
Výška 82 cm
Šířka 59,8 cm
Hloubka 55 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné myčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 42.32 kg |
| EAN: | 8590669354603 |
| Energetická třída: | B |
| Možnost umístění: | VESTAVNÁ |
| Počet souprav: | 14 |
| Emisní třída hluku: | B |
| Příborová zásuvka: | Ano |
| Účinnost sušení: | B |
| Doba trvání programu ECO: | 3:27 |
| Spotřeba energie na 100 cyklů: | 65 kWh |
| Vhodné pro Ikea METOD: | Ne |
| Automatické otevírání dveří: | Ano |
| Certifikační instituce: | EC |
| Spotřeba vody: | 9 l |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 1844060 |
| Počet programů: | 9 |
| Počet teplot: | 6 |
| Aquastop: | Ano |
| Signalizace průběhu mytí: | LCD DISPLEJ |
| Odložený start: | Ano |
| Autoprogram: | Ano |
| Hlučnost: | 44 dB |
| Výška: | 82 cm |
| Šířka: | 59,8 cm |
| Hloubka: | 55 cm |
| Barva: | VLASTNÍ (INTEGROVANÁ MYČKA) |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH): | 82-87x60x57 |
| Hmotnost výrobku: | 41,7 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
