GV642A65 MYČKA 60CM VEST. GORENJE
Informační list výrobku
Vestavná myčka,GORENJE GV642A65,,Senzor čistoty vody,TouchControl dotykové ovládání,Výšková nastavitelnost horního koše,Systém horního koše Click Clack,Program Hygiena,TotalDry – automatické otevírání dveří,Samočistící filtr,14 sad nádobí,Paměť posledního programu,ECO program,Auto program,Automatický senzor tvrdosti vody,Servisní diagnostika,Asynchronní jednofázový motor,Ochrana proti přetečení Total AquaStop,Možnost nastavení zadních nožiček zepředu,,Délka přívodního kabelu (cm) 150 cm,Délka přívodní hadice (cm) 175 cm,Délka odpadní hadice (cm) 150 cm,Napětí (V) 220-240 V,Kmitočet (Hz) 50 Hz,
Vestavná myčka
GORENJE GV642A65
Senzor čistoty vody
TouchControl dotykové ovládání
Výšková nastavitelnost horního koše
Systém horního koše Click Clack
Program Hygiena
TotalDry – automatické otevírání dveří
Samočistící filtr
14 sad nádobí
Paměť posledního programu
ECO program
Auto program
Automatický senzor tvrdosti vody
Servisní diagnostika
Asynchronní jednofázový motor
Ochrana proti přetečení Total AquaStop
Možnost nastavení zadních nožiček zepředu
Délka přívodního kabelu (cm) 150 cm
Délka přívodní hadice (cm) 175 cm
Délka odpadní hadice (cm) 150 cm
Napětí (V) 220-240 V
Kmitočet (Hz) 50 Hz
Výška (mm) 816 mm
Šířka (mm) 598 mm
Hloubka (mm) 555 mm
Výška zabaleného spotřebiče 880 mm
Šířka zabaleného spotřebiče 640 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 665 mm
Minimální výška prostoru pro vestavění 820 mm
Minimální šířka prostoru pro vestavění 600 mm
Netto váha (kg) 30,0 Kg
GORENJE GV642A65
Senzor čistoty vody
TouchControl dotykové ovládání
Výšková nastavitelnost horního koše
Systém horního koše Click Clack
Program Hygiena
TotalDry – automatické otevírání dveří
Samočistící filtr
14 sad nádobí
Paměť posledního programu
ECO program
Auto program
Automatický senzor tvrdosti vody
Servisní diagnostika
Asynchronní jednofázový motor
Ochrana proti přetečení Total AquaStop
Možnost nastavení zadních nožiček zepředu
Délka přívodního kabelu (cm) 150 cm
Délka přívodní hadice (cm) 175 cm
Délka odpadní hadice (cm) 150 cm
Napětí (V) 220-240 V
Kmitočet (Hz) 50 Hz
Výška (mm) 816 mm
Šířka (mm) 598 mm
Hloubka (mm) 555 mm
Výška zabaleného spotřebiče 880 mm
Šířka zabaleného spotřebiče 640 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 665 mm
Minimální výška prostoru pro vestavění 820 mm
Minimální šířka prostoru pro vestavění 600 mm
Netto váha (kg) 30,0 Kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné myčky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 31.8 kg |
| EAN: | 3838783151346 |
| Energetická třída: | A |
| Možnost umístění: | VESTAVNÁ |
| Počet souprav: | 16 |
| Emisní třída hluku: | B |
| Účinnost sušení: | A |
| Doba trvání programu ECO: | 4:30 |
| Spotřeba energie na 100 cyklů: | 54 kWh |
| Speciální funkce: | TOTALDRY |
| Automatické otevírání dveří: | Ano |
| Certifikační instituce: | EC |
| Spotřeba vody: | 8,9 l |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2574970 |
| Počet programů: | 6 |
| Počet teplot: | 7 |
| Aquastop: | Ano |
| Signalizace průběhu mytí: | LED DISPLEJ |
| Odložený start: | Ano |
| Autoprogram: | Ano |
| Výška s obalem: | 880 mm |
| Šířka s obalem: | 640 mm |
| Hloubka s obalem: | 665 mm |
| Hlučnost: | 43 dB |
| Výška: | 81,6 cm |
| Šířka: | 59,8 cm |
| Hloubka: | 55,5 cm |
| Barva: | NEREZ |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH): | 60 x 82 x 55,5 |
| Hmotnost výrobku: | 30 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
