EMS4253TBX MIKRO TROUBA VEST. ELECTROLUX
Vestavná mikrovlnná trouba,Electrolux EMS4253TBX,,Systémy tepelné úpravy: gril, mikrovlny, gril a mikrovlny,Mikrovlnný výkon: 900 W, 11 úrovní,Výkon grilu: 1000 W,,Dětská pojistka,Signál při ukončení cyklu,Automatické programy vaření podle váhy,LED displej,Dotykové ovládání pro volbu výkonu,Elektronické hodiny s měřením času,,Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 380x560x550,Rozměry (mm): 388x595x377,Hmotnost (kg): 15.3,
Vestavná mikrovlnná trouba
Electrolux EMS4253TBX
Systémy tepelné úpravy: gril, mikrovlny, gril a mikrovlny
Mikrovlnný výkon: 900 W, 11 úrovní
Výkon grilu: 1000 W
Dětská pojistka
Signál při ukončení cyklu
Automatické programy vaření podle váhy
LED displej
Dotykové ovládání pro volbu výkonu
Elektronické hodiny s měřením času
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 380x560x550
Rozměry (mm): 388x595x377
Hmotnost (kg): 15.3
Electrolux EMS4253TBX
Systémy tepelné úpravy: gril, mikrovlny, gril a mikrovlny
Mikrovlnný výkon: 900 W, 11 úrovní
Výkon grilu: 1000 W
Dětská pojistka
Signál při ukončení cyklu
Automatické programy vaření podle váhy
LED displej
Dotykové ovládání pro volbu výkonu
Elektronické hodiny s měřením času
Prostor pro instalaci VxŠxH (mm): 380x560x550
Rozměry (mm): 388x595x377
Hmotnost (kg): 15.3
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vestavné mikrovlnky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 20.3 kg |
| EAN: | 7333394155555 |
| Typ mikrovlnky: | S GRILEM |
| Objem: | 25 l |
| Výkon mikrovlny: | 900 W |
| Vhodné pro Ikea METOD: | Ano |
| Gril: | Ano |
| Speciální funkce: | FUNKCE OBLÍBENÉ |
| Výkon grilu: | 1 000 W |
| Ovládání: | Elektronické |
| Průměr talíře: | 31,5 cm |
| Vnitřní povrch: | NEREZ |
| Otevírání dvířek: | LEVÉ |
| Otočný talíř: | Ano |
| Možnost vestavby: | Ano |
| Výška s obalem: | 466 mm |
| Šířka s obalem: | 653 mm |
| Hloubka s obalem: | 500 mm |
| Výška: | 38,8 cm |
| Šířka: | 59,5 cm |
| Hloubka: | 34,7 cm |
| Rozměry pro vestavbu (VxŠxH): | 38x56x55 |
| Hmotnost výrobku: | 18,8 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
