DataTraveler Exodia Black GEN2 128G KNGS
Flash disk,Kingston DataTraveler Exodia Gen2 64GB Black,Kapacita: 64 GB,Verze USB: 3.2,Rychlost čtení: 90 MB/s,,Materiál: Plast,Rozměry (V x Š x H): 1,04 x 6,08 x 2,014 cm,Hmotnost: 9,3 g,Barva: Černá,Flash disk,Kingston DataTraveler Exodia Gen2 128GB Black,Kapacita: 128 GB,Verze USB: 3.2,Rychlost čtení: 90 MB/s,,Materiál: Plast,Rozměry (V x Š x H): 1,04 x 6,08 x 2,014 cm,Hmotnost: 9,3 g,Barva: Černá
Flash disk
Kingston DataTraveler Exodia Gen2 64GB Black
Kapacita: 64 GB
Verze USB: 3.2
Rychlost čtení: 90 MB/s
Materiál: Plast
Rozměry (V x Š x H): 1,04 x 6,08 x 2,014 cm
Hmotnost: 9,3 g
Barva: Černá
Flash disk
Kingston DataTraveler Exodia Gen2 128GB Black
Kapacita: 128 GB
Verze USB: 3.2
Rychlost čtení: 90 MB/s
Materiál: Plast
Rozměry (V x Š x H): 1,04 x 6,08 x 2,014 cm
Hmotnost: 9,3 g
Barva: Černá
Kingston DataTraveler Exodia Gen2 64GB Black
Kapacita: 64 GB
Verze USB: 3.2
Rychlost čtení: 90 MB/s
Materiál: Plast
Rozměry (V x Š x H): 1,04 x 6,08 x 2,014 cm
Hmotnost: 9,3 g
Barva: Černá
Flash disk
Kingston DataTraveler Exodia Gen2 128GB Black
Kapacita: 128 GB
Verze USB: 3.2
Rychlost čtení: 90 MB/s
Materiál: Plast
Rozměry (V x Š x H): 1,04 x 6,08 x 2,014 cm
Hmotnost: 9,3 g
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | USB FLASH paměti |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 740617353846 |
| Verze USB: | 3.2 |
| Materiál: | PLAST |
| Rychlost čtení MB/S: | 90 |
| Použití: | Univerzální |
| Výška: | 1,04 cm |
| Šířka: | 6,08 cm |
| Hloubka: | 2,01 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 9 g |
| Part Number: | DTXG2/128GB |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
