128GB USB Flash 2.0 PinStripe VERBATIM
Flash disk,Verbatim 128GB USB Flash 2.0 PIN STRIPE Store'n'Go,,Kapacita 128 GB,Rychlost zápisu MB/S 5,Rychlost čtení MB/S 12,Verze USB 2.0,Materiál plast,Výška 0,90 cm,Šířka 5,40 cm,Hloubka 2,10 cm,Barva černá,Hmotnost 9g
Flash disk
Verbatim 128GB USB Flash 2.0 PIN STRIPE Store'n'Go
Kapacita 128 GB
Rychlost zápisu MB/S 5
Rychlost čtení MB/S 12
Verze USB 2.0
Materiál plast
Výška 0,90 cm
Šířka 5,40 cm
Hloubka 2,10 cm
Barva černá
Hmotnost 9g
Verbatim 128GB USB Flash 2.0 PIN STRIPE Store'n'Go
Kapacita 128 GB
Rychlost zápisu MB/S 5
Rychlost čtení MB/S 12
Verze USB 2.0
Materiál plast
Výška 0,90 cm
Šířka 5,40 cm
Hloubka 2,10 cm
Barva černá
Hmotnost 9g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | USB FLASH paměti |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 23942490715 |
| Kapacita: | 0 GB |
| Verze USB: | 2.0 |
| Materiál: | PLAST |
| Rychlost čtení MB/S: | 12 |
| Rychlost zápisu MB/S: | 5 |
| Výška: | 0,9 cm |
| Šířka: | 5,4 cm |
| Hloubka: | 2,1 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 9 g |
| Part Number: | 49071 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
