HV 7154 TYČOVÝ AKU VYSAVAČ SEVERIN
Tyčový vysavač,SEVERIN HV 7154,,Příkon 120 W,Sací výkon 10 kPa,Kapacita baterie 2.200 mAh,Hlučnost 75 dB,Objem nádoby 0,5 l,Hliníková sací trubice s click připojením,Ergonomická komfortní rukojeť,Doba nabití 5 hod,Doba provozu 40 min,,Rozměry78 x 14 x 29,5 cm,Hmotnost 1,5 kg,Barva černá / červená
Tyčový vysavač
SEVERIN HV 7154
Příkon 120 W
Sací výkon 10 kPa
Kapacita baterie 2.200 mAh
Hlučnost 75 dB
Objem nádoby 0,5 l
Hliníková sací trubice s click připojením
Ergonomická komfortní rukojeť
Doba nabití 5 hod
Doba provozu 40 min
Rozměry78 x 14 x 29,5 cm
Hmotnost 1,5 kg
Barva černá / červená
SEVERIN HV 7154
Příkon 120 W
Sací výkon 10 kPa
Kapacita baterie 2.200 mAh
Hlučnost 75 dB
Objem nádoby 0,5 l
Hliníková sací trubice s click připojením
Ergonomická komfortní rukojeť
Doba nabití 5 hod
Doba provozu 40 min
Rozměry78 x 14 x 29,5 cm
Hmotnost 1,5 kg
Barva černá / červená
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčové vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.91 kg |
| EAN: | 4008146041648 |
| Bezsáčkový: | Ano |
| Příkon: | 120 W |
| Sací výkon: | 10 W |
| Hlučnost: | 75 dB |
| Konstrukce: | STOJANOVÝ (TYČOVÝ) |
| Výdrž baterie: | 40 min |
| Doba nabíjení: | 5 hod |
| Objem sáčku/nádoby: | 0,5 l |
| Výška: | 78 cm |
| Šířka: | 29,5 cm |
| Hloubka: | 14 cm |
| Barva: | ČERNÁ/ČERVENÁ |
| Hmotnost výrobku: | 1,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
