HF310HXP011 AKUMULÁTOROVÝ VYSAVAČ HOOVER
Tyčový vysavač 2v1,Hoover HF310H 011,,Typ vysavače:,Bezsáčkový,Tyčový,Konstrukce: Stojanový (Tyčový),,Příkon: 400 W,Kapacita baterie: 2500 mAh,Výdrž baterie: 60 min,Doba nabíjení: 3,5 h,Napájení: Aku,,Objem sáčku/nádoby: 0,7 l,,Typ filtru:,HEPA H13,Omyvatelný filtr,Hubice: Štěrbinová,Kartáče: Prachový kartáč,Další výbava: Osvětlení hubice,,Regulace výkonu,Typ držáku: Stojan s nabíjením,Stupěň výkonu: 3,,Výška: 109 cm,Šířka: 25,2 cm,Hloubka: 20 cm,Hmotnost: 2,54 kg,Barva černá/šedá
Tyčový vysavač 2v1
Hoover HF310H 011
Typ vysavače:
Bezsáčkový
Tyčový
Konstrukce: Stojanový (Tyčový)
Příkon: 400 W
Kapacita baterie: 2500 mAh
Výdrž baterie: 60 min
Doba nabíjení: 3,5 h
Napájení: Aku
Objem sáčku/nádoby: 0,7 l
Typ filtru:
HEPA H13
Omyvatelný filtr
Hubice: Štěrbinová
Kartáče: Prachový kartáč
Další výbava: Osvětlení hubice
Regulace výkonu
Typ držáku: Stojan s nabíjením
Stupěň výkonu: 3
Výška: 109 cm
Šířka: 25,2 cm
Hloubka: 20 cm
Hmotnost: 2,54 kg
Barva černá/šedá
Hoover HF310H 011
Typ vysavače:
Bezsáčkový
Tyčový
Konstrukce: Stojanový (Tyčový)
Příkon: 400 W
Kapacita baterie: 2500 mAh
Výdrž baterie: 60 min
Doba nabíjení: 3,5 h
Napájení: Aku
Objem sáčku/nádoby: 0,7 l
Typ filtru:
HEPA H13
Omyvatelný filtr
Hubice: Štěrbinová
Kartáče: Prachový kartáč
Další výbava: Osvětlení hubice
Regulace výkonu
Typ držáku: Stojan s nabíjením
Stupěň výkonu: 3
Výška: 109 cm
Šířka: 25,2 cm
Hloubka: 20 cm
Hmotnost: 2,54 kg
Barva černá/šedá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčové vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.64 kg |
| EAN: | 8059019116365 |
| Napájení: | AKU |
| Konstrukce: | STOJANOVÝ (TYČOVÝ) |
| Výdrž baterie: | 60 min |
| Doba nabíjení: | 3,5 hod |
| Počet akumulátorů: | 1 |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Objem sáčku/nádoby: | 0,7 l |
| Nástěnný držák: | Stojan s nabíjením |
| Výška: | 109 cm |
| Šířka: | 25,2 cm |
| Hloubka: | 20 cm |
| Barva: | ŠEDÁ |
| Hmotnost výrobku: | 2,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
