F25 ACE COMBO TYČOVÝ VYSAVAČ ROBOROCK
Tyčový vysavač 3v1 s mopem,Roborock F25 ACE Combo,,Typ vysavače:,3v1,Bezsáčkový,Myčka podlah,Ruční,Tyčový,,Konstrukce: 3v1,Podtlak: 20 kPa,Akční rádius: 545 m,,Příkon: 269 W,Hlučnost: 75 dB,Kapacita baterie: 4000 mAh,Napětí baterie: 21,6 V,Výdrž baterie: 60 min,Doba nabíjení: 4 h,Napájení: Aku,,Objem nádrže na nečistoty: 0,72 l,Objem nádrže na čistou vodu: 0,74 l,,Funkce: Mokré vysávání,Hubice: Tvrdé podlahy,Kartáče:,Motorizovaný,Rotační,,Regulace výkonu,Displej,Typ držáku: Stojan s nabíjením,Provedení koleček: Měkčená,Stupěň výkonu: Automatický,,Výška: 110 cm,Šířka: 24,2 cm,Hloubka: 26,2 cm,H
Tyčový vysavač 3v1 s mopem
Roborock F25 ACE Combo
Typ vysavače:
3v1
Bezsáčkový
Myčka podlah
Ruční
Tyčový
Konstrukce: 3v1
Podtlak: 20 kPa
Akční rádius: 545 m
Příkon: 269 W
Hlučnost: 75 dB
Kapacita baterie: 4000 mAh
Napětí baterie: 21,6 V
Výdrž baterie: 60 min
Doba nabíjení: 4 h
Napájení: Aku
Objem nádrže na nečistoty: 0,72 l
Objem nádrže na čistou vodu: 0,74 l
Funkce: Mokré vysávání
Hubice: Tvrdé podlahy
Kartáče:
Motorizovaný
Rotační
Regulace výkonu
Displej
Typ držáku: Stojan s nabíjením
Provedení koleček: Měkčená
Stupěň výkonu: Automatický
Výška: 110 cm
Šířka: 24,2 cm
Hloubka: 26,2 cm
Hmotnost: 4,75 kg
Barva černá
Roborock F25 ACE Combo
Typ vysavače:
3v1
Bezsáčkový
Myčka podlah
Ruční
Tyčový
Konstrukce: 3v1
Podtlak: 20 kPa
Akční rádius: 545 m
Příkon: 269 W
Hlučnost: 75 dB
Kapacita baterie: 4000 mAh
Napětí baterie: 21,6 V
Výdrž baterie: 60 min
Doba nabíjení: 4 h
Napájení: Aku
Objem nádrže na nečistoty: 0,72 l
Objem nádrže na čistou vodu: 0,74 l
Funkce: Mokré vysávání
Hubice: Tvrdé podlahy
Kartáče:
Motorizovaný
Rotační
Regulace výkonu
Displej
Typ držáku: Stojan s nabíjením
Provedení koleček: Měkčená
Stupěň výkonu: Automatický
Výška: 110 cm
Šířka: 24,2 cm
Hloubka: 26,2 cm
Hmotnost: 4,75 kg
Barva černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tyčové vysavače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 12.43 kg |
| EAN: | 6974653812478 |
| Hlučnost: | 75 dB |
| Podtlak: | 20 kPa |
| Napájení: | AKU |
| Konstrukce: | 3 in 1 |
| Výdrž baterie: | 60 min |
| Doba nabíjení: | 4 hod |
| Počet akumulátorů: | 1 |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Nástěnný držák: | Stojan s nabíjením |
| Výška: | 110 cm |
| Šířka: | 24,2 cm |
| Hloubka: | 26,2 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 4,8 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
