98Q7D PRO QLED TV TCL
QLED SMART televize,TCL 98Q7D PRO,,Smart TV,úhlopříčkav cm: 248 cm,úhlopříčkav palcích: 98",Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160,Typ obrazovky: QLED,LED podsvícení: Mini LED,Operační systém: Google TV,Modelový rok: 2026,Kvalita obrazu:,DOLBY VISION,Dolby Vision IQ,HDR,HDR10,HDR10+,HLG,Lokální stmívání,UHD,WCG,,Systém repro: 2.1,Výkon reproduktorů: 40 W,Obnovovací frekvence: 144 Hz,Frekvence: 144 Hz,Pozorovací úhel: 178°,DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C,DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S2,DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC,TV tunery: DVBT2-HEVC/C/S2,Konektory:,HDMI,RJ-45,USB,Počet HDMI: 4,Připojení sl
QLED SMART televize
TCL 98Q7D PRO
Smart TV
úhlopříčkav cm: 248 cm
úhlopříčkav palcích: 98"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: QLED
LED podsvícení: Mini LED
Operační systém: Google TV
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu:
DOLBY VISION
Dolby Vision IQ
HDR
HDR10
HDR10+
HLG
Lokální stmívání
UHD
WCG
Systém repro: 2.1
Výkon reproduktorů: 40 W
Obnovovací frekvence: 144 Hz
Frekvence: 144 Hz
Pozorovací úhel: 178°
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery: DVBT2-HEVC/C/S2
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 4
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Antireflexní vrstva
Art mode
Calman
Filmmaker mode
Filtr modrého světla
IMAX Enhanced certifikace
Skylink Fast Scan
T-Exhibition
Hbbtv (červené tlačítko)
SPDIF
CI slot
EKO senzor
DLNA
Kompatibilita:
288Hz Game Accelerator
AMD FreeSync Premium Pro
Auto Game Mode (ALLM)
Game bar
Game mode
Playstation
Super Ultra Wide Game View
VRR
Herní funkce:
288Hz Game Accelerator
AMD FreeSync Premium Pro
Auto Game Mode (ALLM)
Game bar
Game mode
Nvidia Gforce
Playstation
Super Ultra Wide Game View
VRR
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
EUROSPORT Player
F1 TV
FilmBox
Google Play
HBO Max
iVysílání
Kodi
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio TV
Netflix
O2 TV
Oktagon TV
Oneplay
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Red Bull
Seznam TV
Skylink Live TV
Sledovani.tv
Spotify
Streamio Lite
T-Mobile TV GO
Telly
TikTok
Twitch
UEFA TV
UPC TV
VLC
Vodafone TV
Voyo
YouTube
YouTube Kids
VESA uchycení: 600 × 500
Stojan: Boční nohy
Výška: 128,5 cm
Šířka: 218 cm
Hloubka: 42 cm
Hmotnost: 55,3 kg
Rozměry bez podstavce: 124,7 x 218 x 6,1 cm
Rozměry: 128,5 x 218 x 42 cm
Barva: Titanová
TCL 98Q7D PRO
Smart TV
úhlopříčkav cm: 248 cm
úhlopříčkav palcích: 98"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: QLED
LED podsvícení: Mini LED
Operační systém: Google TV
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu:
DOLBY VISION
Dolby Vision IQ
HDR
HDR10
HDR10+
HLG
Lokální stmívání
UHD
WCG
Systém repro: 2.1
Výkon reproduktorů: 40 W
Obnovovací frekvence: 144 Hz
Frekvence: 144 Hz
Pozorovací úhel: 178°
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery: DVBT2-HEVC/C/S2
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 4
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Antireflexní vrstva
Art mode
Calman
Filmmaker mode
Filtr modrého světla
IMAX Enhanced certifikace
Skylink Fast Scan
T-Exhibition
Hbbtv (červené tlačítko)
SPDIF
CI slot
EKO senzor
DLNA
Kompatibilita:
288Hz Game Accelerator
AMD FreeSync Premium Pro
Auto Game Mode (ALLM)
Game bar
Game mode
Playstation
Super Ultra Wide Game View
VRR
Herní funkce:
288Hz Game Accelerator
AMD FreeSync Premium Pro
Auto Game Mode (ALLM)
Game bar
Game mode
Nvidia Gforce
Playstation
Super Ultra Wide Game View
VRR
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
EUROSPORT Player
F1 TV
FilmBox
Google Play
HBO Max
iVysílání
Kodi
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio TV
Netflix
O2 TV
Oktagon TV
Oneplay
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Red Bull
Seznam TV
Skylink Live TV
Sledovani.tv
Spotify
Streamio Lite
T-Mobile TV GO
Telly
TikTok
Twitch
UEFA TV
UPC TV
VLC
Vodafone TV
Voyo
YouTube
YouTube Kids
VESA uchycení: 600 × 500
Stojan: Boční nohy
Výška: 128,5 cm
Šířka: 218 cm
Hloubka: 42 cm
Hmotnost: 55,3 kg
Rozměry bez podstavce: 124,7 x 218 x 6,1 cm
Rozměry: 128,5 x 218 x 42 cm
Barva: Titanová
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV LED/OLED 89-98'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 75.6 kg |
| EAN: | 5901292531744 |
| Smart TV: | Ano |
| Typ obrazovky: | QLED |
| Systém repro: | 2.1 |
| Výkon reproduktorů: | 40 W |
| Kvalita obrazu: | LOKÁLNÍ STMÍVÁN |
| Úhlopříčka v palcích: | 98 " |
| Úhlopříčka v cm: | 248 cm |
| LED podsvícení: | MINI LED |
| Obnovovací frekvence: | 144 Hz |
| Frekvence: | 144 Hz |
| HBBTV (červené tlačítko): | Ano |
| Modelový rok: | 2026 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T): | DVB-T/T2 HEVC |
| Stojan: | Boční nohy |
| Tuner kabelové TV (DVB-C): | DVB-C |
| Satelitní tuner (DVB-S): | DVB-S2 |
| SPDIF: | Ano |
| VESA uchycení: | 600 x 500 |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Přehrává z USB: | Video/Foto/MP3 |
| Operační systém: | GOOGLE TV |
| Pozorovací úhel: | 178° |
| EKO senzor: | Ano |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| DLNA: | Ano |
| Ethernet (LAN): | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| CI slot: | Ano |
| Výška s obalem: | 1 430 mm |
| Šířka s obalem: | 2 384 mm |
| Hloubka s obalem: | 215 mm |
| Připojení sluchátek přes Jack: | Ano |
| Počet HDMI: | 4 |
| Výška: | 128,5 cm |
| Šířka: | 218 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Barva: | TITANOVÁ |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH): | 124,7 x 218 x 6,1 cm |
| Hmotnost výrobku: | 55,3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
