65P6L LED TV TCL
LED SMART televize,TCL 65P6L,,Smart TV,Úhlopříčka v cm: 189 cm,Úhlopříčka v palcích : 50",Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160,Typ obrazovky: LED,LED podsvícení: Direct LED,Operační systém: Google TV,Modelový rok: 2026,Kvalita obrazu:,HDR,HDR10,HLG,UHD,,Systém repro: 2.0,Výkon reproduktorů: 20 W,Obnovovací frekvence: 60 Hz,Spotřeba energie/1000h HDR: 122 kWh,Spotřeba energie/1000h SDR: E kWh,Energetická třída: G,Energetická třída HDR: G,Frekvence: 60 Hz,Pozorovací úhel: 178°,DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C,DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S2,DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC,TV tunery: DVBT2-HEVC/C
LED SMART televize
TCL 65P6L
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 189 cm
Úhlopříčka v palcích : 50"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: LED
LED podsvícení: Direct LED
Operační systém: Google TV
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu:
HDR
HDR10
HLG
UHD
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 122 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: E kWh
Energetická třída: G
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 60 Hz
Pozorovací úhel: 178°
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery: DVBT2-HEVC/C/S2
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 3
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Art mode
Filtr modrého světla
Skylink Fast Scan
T-Exhibition
Hbbtv (červené tlačítko)
SPDIF
CI slot
DLNA
Kompatibilita:
Amazon Alexa
Apple Home
Google
Google Home
Herní funkce:
144Hz Game Accelerator
Game bar
Game mode
Nvidia Gforce
Playstation
Super Ultra Wide Game View
VRR
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
EUROSPORT Player
F1 TV
FilmBox
Google Play
HBO Max
iVysílání
Kodi
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio TV
Netflix
O2 TV
Oktagon TV
Oneplay
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Red Bull
Seznam TV
Skylink Live TV
Sledovani.tv
Spotify
Streamio Lite
T-Mobile TV GO
Telly
TikTok
Twitch
UEFA TV
UPC TV
VLC
Vodafone TV
Voyo
YouTube
YouTube Kids
VESA uchycení: 200 × 200
Stojan: Boční nohy
Výška: 87,8 cm
Šířka: 144,5 cm
Hloubka: 30 cm
Hmotnost: 12,3 kg
Rozměry bez podstavce: 83,3 x 144,5 x 7,2 cm
Rozměry: 87,8 x 144,5 x 30 cm
Barva: Černá
TCL 65P6L
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 189 cm
Úhlopříčka v palcích : 50"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky: LED
LED podsvícení: Direct LED
Operační systém: Google TV
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu:
HDR
HDR10
HLG
UHD
Systém repro: 2.0
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 122 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: E kWh
Energetická třída: G
Energetická třída HDR: G
Frekvence: 60 Hz
Pozorovací úhel: 178°
DVB-C Kabelový tuner TV: DVB-C
DVB-S Satelitní tuner TV: DVB-S2
DVB-T Pozemní tuner TV: DVB-T/T2 HEVC
TV tunery: DVBT2-HEVC/C/S2
Konektory:
HDMI
RJ-45
USB
Počet HDMI: 3
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1×
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Miracast
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Napájení: 230 V
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Další funkce:
Art mode
Filtr modrého světla
Skylink Fast Scan
T-Exhibition
Hbbtv (červené tlačítko)
SPDIF
CI slot
DLNA
Kompatibilita:
Amazon Alexa
Apple Home
Google Home
Herní funkce:
144Hz Game Accelerator
Game bar
Game mode
Nvidia Gforce
Playstation
Super Ultra Wide Game View
VRR
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
EUROSPORT Player
F1 TV
FilmBox
Google Play
HBO Max
iVysílání
Kodi
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio TV
Netflix
O2 TV
Oktagon TV
Oneplay
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Red Bull
Seznam TV
Skylink Live TV
Sledovani.tv
Spotify
Streamio Lite
T-Mobile TV GO
Telly
TikTok
Twitch
UEFA TV
UPC TV
VLC
Vodafone TV
Voyo
YouTube
YouTube Kids
VESA uchycení: 200 × 200
Stojan: Boční nohy
Výška: 87,8 cm
Šířka: 144,5 cm
Hloubka: 30 cm
Hmotnost: 12,3 kg
Rozměry bez podstavce: 83,3 x 144,5 x 7,2 cm
Rozměry: 87,8 x 144,5 x 30 cm
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV LED/OLED 60-65'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 19.2 kg |
| EAN: | 5901292531966 |
| Energetická třída: | G |
| Smart TV: | Ano |
| Typ obrazovky: | LED |
| Systém repro: | 2.0 |
| Výkon reproduktorů: | 20 W |
| Kvalita obrazu: | HLG |
| Úhlopříčka v palcích: | 50 " |
| Úhlopříčka v cm: | 189 cm |
| LED podsvícení: | Direct LED |
| Spotřeba energie/1000h HDR: | 122 kWh |
| Energetická třída HDR: | G |
| Obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Frekvence: | 60 Hz |
| HBBTV (červené tlačítko): | Ano |
| Modelový rok: | 2026 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T): | DVB-T/T2 HEVC |
| Stojan: | Boční nohy |
| Tuner kabelové TV (DVB-C): | DVB-C |
| Satelitní tuner (DVB-S): | DVB-S2 |
| SPDIF: | Ano |
| VESA uchycení: | 200 x 200 |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2592037 |
| Přehrává z USB: | Video/Foto/MP3 |
| Operační systém: | GOOGLE TV |
| Pozorovací úhel: | 178° |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| DLNA: | Ano |
| Ethernet (LAN): | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| CI slot: | Ano |
| Výška s obalem: | 1 000 mm |
| Šířka s obalem: | 1 608 mm |
| Hloubka s obalem: | 145 mm |
| Připojení sluchátek přes Jack: | Ano |
| Počet HDMI: | 3 |
| Výška: | 87,8 cm |
| Šířka: | 144,5 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH): | 83,3 x 144,5 x 7,2 cm |
| Hmotnost výrobku: | 12,3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
