UE50M70H Mini LED SAMUSNG
LED SMART televize,SAMSUNG UE50M70H,,Smart TV,Úhlopříčka v cm: 127 cm,Úhlopříčka v palcích: 50",Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160,Typ obrazovky:LED,LED podsvícení: Mini LED,Operační systém: Tizen Smart TV,Modelový rok: 2026,Kvalita obrazu: HDR10,,Systém repro: 2ch,Výkon reproduktorů: 20 W,Obnovovací frekvence: 50 Hz Hz,Spotřeba energie/1000h HDR: 65 kWh,Spotřeba energie/1000h SDR: 0.50 kWh,Energetická třída: F,Energetická třída HDR: F,Frekvence: 50 Hz Hz,Konektory:,Display Port,HDMI,Jack 3,5 mm,RJ-45,USB,Počet HDMI: 3,Připojení sluchátek,Wi-Fi: Integrovaná,USB: 1 x USB-A,Komunikace:,Apple Airpla
LED SMART televize
SAMSUNG UE50M70H
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 127 cm
Úhlopříčka v palcích: 50"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky:LED
LED podsvícení: Mini LED
Operační systém: Tizen Smart TV
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu: HDR10
Systém repro: 2ch
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 50 Hz Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 65 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 0.50 kWh
Energetická třída: F
Energetická třída HDR: F
Frekvence: 50 Hz Hz
Konektory:
Display Port
HDMI
Jack 3,5 mm
RJ-45
USB
Počet HDMI: 3
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1 x USB-A
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Hbbtv (červené tlačítko)
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: Automaticky nastaví obraz i zvuk jako na stadionu jedním kliknutím.
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FitShaker
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
Telly
Twitch
YouTube
VESA uchycení: 200 x 200
Stojan: nožičky
Výška: 69,6 cm
Šířka: 111,08 cm
Hloubka: 19,9 cm
Hmotnost: 8,8 kg
Rozměry bez podstavce: 111,08 x 64,38 x 7,64 cm
Rozměry: 111,08 x 69,6 x 19,9 cm
Barva: Černá
SAMSUNG UE50M70H
Smart TV
Úhlopříčka v cm: 127 cm
Úhlopříčka v palcích: 50"
Rozlišení: 4K - UHD 3840 × 2160
Typ obrazovky:LED
LED podsvícení: Mini LED
Operační systém: Tizen Smart TV
Modelový rok: 2026
Kvalita obrazu: HDR10
Systém repro: 2ch
Výkon reproduktorů: 20 W
Obnovovací frekvence: 50 Hz Hz
Spotřeba energie/1000h HDR: 65 kWh
Spotřeba energie/1000h SDR: 0.50 kWh
Energetická třída: F
Energetická třída HDR: F
Frekvence: 50 Hz Hz
Konektory:
Display Port
HDMI
Jack 3,5 mm
RJ-45
USB
Počet HDMI: 3
Připojení sluchátek
Wi-Fi: Integrovaná
USB: 1 x USB-A
Komunikace:
Apple Airplay 2
Bluetooth
Chromecast
DLNA
Wi-Fi
Ethernet (LAN)
Přehrává z USB: Video/Foto/Hudba
Časovač vypnutí
Hbbtv (červené tlačítko)
CI slot
EKO senzor
DLNA
Speciální funkce: Automaticky nastaví obraz i zvuk jako na stadionu jedním kliknutím.
Aplikace:
Antik TV
Apple TV
Canal +
Crunchyroll
Deezer
Disney Plus
FitShaker
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
Oktagon TV
Oneplay
Pohádky
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
Telly
Twitch
YouTube
VESA uchycení: 200 x 200
Stojan: nožičky
Výška: 69,6 cm
Šířka: 111,08 cm
Hloubka: 19,9 cm
Hmotnost: 8,8 kg
Rozměry bez podstavce: 111,08 x 64,38 x 7,64 cm
Rozměry: 111,08 x 69,6 x 19,9 cm
Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | TV LED/OLED 50-54'' |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 11.9 kg |
| EAN: | 8806097977667 |
| Energetická třída: | F |
| Smart TV: | Ano |
| Systém repro: | 2.0 |
| Výkon reproduktorů: | 20 W |
| Kvalita obrazu: | HDR10 |
| Úhlopříčka v palcích: | 50 " |
| Úhlopříčka v cm: | 127 cm |
| LED podsvícení: | MINI LED |
| Spotřeba energie/1000h HDR: | 65 kWh |
| Energetická třída HDR: | F |
| Obnovovací frekvence: | 50 Hz |
| Frekvence: | 50 Hz |
| HBBTV (červené tlačítko): | Ano |
| Modelový rok: | 2026 |
| Tuner pozemní TV (DVB-T): | DVB-T/T2 HEVC |
| Stojan: | Boční nohy |
| Tuner kabelové TV (DVB-C): | DVB-C |
| Satelitní tuner (DVB-S): | DVB-S/S2 |
| Duální tuner: | Ano |
| VESA uchycení: | 200 x 200 |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2571758 |
| Přehrává z USB: | Video/Foto/MP3 |
| Operační systém: | TIZEN |
| EKO senzor: | Ano |
| Časovač vypnutí: | Ano |
| DLNA: | Ano |
| Ethernet (LAN): | Ano |
| WiFi: | INTEGROVANÁ |
| CI slot: | Ano |
| Výška s obalem: | 743 mm |
| Šířka s obalem: | 1 228 mm |
| Hloubka s obalem: | 127 mm |
| Připojení sluchátek přes Jack: | Ano |
| Počet HDMI: | 3 |
| Výška: | 69,6 cm |
| Šířka: | 111,08 cm |
| Hloubka: | 19,9 cm |
| Barva: | Černá |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH): | 111,08 x 64,38 x 7,64 cm |
| Hmotnost výrobku: | 8,8 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
