Zahradní traktor AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition

Kód: 119932
49 990 Kč
Skladem
Nejvyšší komfort díky jednoduchému a přehlednému ovládání Pohodlné vyprázdnění sběrného koše pomocí teleskopické páky a s akustickým signálem naplnění Spolehlivé dvounožové žací ústrojí uložené v kuličkových ložiscích Nožní hydrostat a ergonomicky uspořádané pedály Široká kola pro optimální trakci Optimální a komfortní posed Celoroční využití díky širokému výběru příslušenství - od jara do zimy

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Nejvyšší komfort díky jednoduchému a přehlednému ovládání
  • Pohodlné vyprázdnění sběrného koše pomocí teleskopické páky a s akustickým signálem naplnění
  • Spolehlivé dvounožové žací ústrojí uložené v kuličkových ložiscích
  • Nožní hydrostat a ergonomicky uspořádané pedály
  • Široká kola pro optimální trakci
  • Optimální a komfortní posed
  • Celoroční využití díky širokému výběru příslušenství - od jara do zimy

Odhalte příjemnější stránky sečení trávy s naším zahradním traktorem z řady Black Edition. Zahradní traktor AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition vyniká především obratností a s osvědčeným výkonným motorem AL-KO PRO představuje ideálního pomocníka pro středně velké zahrady.


Zahradní traktor AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition

Kvalitní materiály, vývoj v Německu, výroba v Rakousku - to jsou přednosti zahradního traktoru AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition. Větší travní plochy posečete s tímto výkonným traktorem efektivně a především pohodlně. Přitom je tento traktor velmi obratný i pro práci v členitější zahradě. K traktoru je možné zakoupit množství příslušenství, jako např. řádkovač, sněhovou radlici, přívěsný vozík atd. Jednoduše demontovatelné žací ústrojí z něj činí multitalent vhodný jak pro léto, tak i zimu. Pokud hledáte všestranný zahradní traktor za atraktivní cenu, můžeme Vám AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition vřele doporučit.


Technické údaje AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition

Zahradní traktor AL-KO z řady Black Edition je s šířkou záběru 93 cm ideální pro efektivní a rychlé posečení travnatých ploch střední velikosti. Zahradní traktor AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition je poháněn motorem AL-KO Pro 450 o výkonu 7,7 kW, s nízkou úrovní vibrací. Výška sečení je snadno nastavitelná v 6 krocích v rozsahu 30 - 80 mm. Žací ústrojí s ocelového plechu se vyznačuje dlouhou životností a osvědčený dvounožový žací systém zaručuje perfektní střih trávníku. Žací ústrojí je také možné rychle a jednoduše demontovat, čímž je usnadněna údržba nebo servis.
Na přední část traktoru AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition je možné v zimě namontovat sněhovou radlici a díky dalšímu příslušenství jako zahradní válec nebo přívěsný vozík Vám zahradní traktor poslouží při mnoha dalších činnostech. Velká kola traktoru o průměru 18“ zajistí perfektní trakci na každém povrchu a snadné překonání nerovností. Posečená tráva je odváděna do sběrného koše o objemu 220 l. Dalšími komfortními prvky jsou ergonomicky tvarovaný volant a přehledně uspořádané ovládací prvky.


Zahradní traktor AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition Kde koupit & Alternativy

.Zahradní traktor AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition můžete koupit přímo v našem Webshopu, nebo u našich odborných prodejců. Zahradní traktor AL-KO T 15-93.9 HD-A Black Edition je Váš spolehlivý pomocník při údržbě středně velkých travnatých ploch, pohodlně a efektivně. Pokud sháníte zahradní traktor s možností mulčování, doporučili bychom Vám typ AL-KO T 13-93.7 HD.
Náš TIP: Zahradní traktory AL-KO Black Edition využijete na své zahradě po celý rok. Vyberte si také příslušenství k Vašemu zahradnímu traktoru.


Doplňkové parametry

Kategorie: Travní traktory
Hmotnost: 150 kg
Číslo výrobku: 119932
EAN: 4003718355826
Produktová řada: AL-KO
Vyprazdňování sběrného koše: teleskopická tyč
Obsah sběrného koše v litrech: 220
Převodovka: hydrostat s nožním pedálem
Zdvihový objem v ccm: 452
Výkon kW: 7,7
Tělo sekačky: ocelový plech
Počet nožů: 2
Nožová spojka: elektromagnetická
Motor: AL-KO Pro 450
Výrobce motoru: AL-KO Motor
Pro travní plochy do v m²: 4 500
Velikost pneumatik(palce)vpředu/vzadu: 15x 6.0 - 6/18x 8.5 - 8
Pracovní šířka v cm: 93
Výška střihu: 30-80 mm
Nastavení pracovní výšky: centrálně, 6 poloh
Otáčky za minutu: 2 600
Hmotnost cca v kg: 222
Počet válců: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: