TL5421 DLOUHÝ TOPINKOVAČ SOLAC
Topinkovač,Solac TL5421,,Příkon 1200 W,2 dlouhé sloty,6 úrovní opékání,Tlačítko stop,Samostředící systém pro optimální polohu a opečení krajíce,Snadno vyjímatelný tácek na drobky,Prostor pro navíjení kabelu,Protiskluzové nožičky,Opékací prostor250 x 29,5 x 137 mm,Délka kabelu 80 cm,,Rozměry (V x Š x H) 17 x 40 x 15 cm,Hmotnost 1,58 kg,Barva bílá
Topinkovač
Solac TL5421
Příkon 1200 W
2 dlouhé sloty
6 úrovní opékání
Tlačítko stop
Samostředící systém pro optimální polohu a opečení krajíce
Snadno vyjímatelný tácek na drobky
Prostor pro navíjení kabelu
Protiskluzové nožičky
Opékací prostor 250 x 29,5 x 137 mm
Délka kabelu 80 cm
Rozměry (V x Š x H) 17 x 40 x 15 cm
Hmotnost 1,58 kg
Barva bílá
Solac TL5421
Příkon 1200 W
2 dlouhé sloty
6 úrovní opékání
Tlačítko stop
Samostředící systém pro optimální polohu a opečení krajíce
Snadno vyjímatelný tácek na drobky
Prostor pro navíjení kabelu
Protiskluzové nožičky
Opékací prostor 250 x 29,5 x 137 mm
Délka kabelu 80 cm
Rozměry (V x Š x H) 17 x 40 x 15 cm
Hmotnost 1,58 kg
Barva bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topinkovače |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.58 kg |
| EAN: | 8433766600641 |
| Počet topinek: | 4 |
| Termostat: | Ano |
| Časovač: | Ne |
| Zásobník na drobky: | Ano |
| Rozmrazování: | Ne |
| Rozpékání pečiva: | Ano |
| Příkon: | 1 200 W |
| Výška: | 17 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 15 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
| Hmotnost výrobku: | 1 580 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
